«Житлобуд-1» розбив «Легенду-ШВСМ» у фіналі жіночого Кубку України

У Тернополі харківський «Житлобуд-1» напрочуд легко додав до свого активу Кубок України, перемігши чернігівську «Легенду-ШВСМ» із рахунком 8:0.

Команди виходили на поле під акомпанемент рясного дощу. Стартові хвилини пройшли в досить рівній боротьбі — суперники призвичаювалися до погодних умов і мокрого газону. Утім, довго чекати на взяття воріт глядачам не довелося.

Уже на 18-й хвилині Ольга Овдійчук засмутила воротаря номінальних господарів Катерину Діхтяр. За сім хвилин нападник національної збірної забила і вдруге, завдавши красивого, а головне — влучного удару головою під поперечину. 0:2.

До перерви представниці Харкова забили ще двічі, фактично поховавши будь-які шанси «Легенди» і деморалізувавши суперниць. Два м’ячі до свого активу записала Єлізавета Костюченко.

Активно «Житлобуд-1» розпочав і другу половину зустрічі — Ольга Овдійчук відзначилася втретє на 48-й хвилині. Зупинятися команда Валентини Котик не хотіла: після стандарту головою влучно пробила Ганна Вороніна. 0:6. Сьомий гол змусив уболівальників гучно віддячити авторці м’яча: Вороніна забила в падінні ножицями після флангової передачі. А крапку в матчі в стилі Гарета Бейла та Кріштіану Роналду поставила Дар’я Апанащенко, якій вдався неймовірний за красою удар в падінні через себе.

Що ж до чернігівок, то вони змогли створити кілька нагод у воріт суперниць, але «Легенді» не вистачало то швидкості, то влучності.

Остаточні 0:8 — і Кубок України відправляється до Харкова вже вдесяте!

Кубок України. Жінки

Фінал

«Легенда-ШВСМ» — «Житлобуд-1» — 0:8 (0:4)

Голи: Овдійчук (18, 25, 48), Костюченко (36, 45), Вороніна (56, 69), Апанащенко (87).

«Легенда-ШВСМ»: Діхтяр (Лутченко, 85), Перевізник, Коча, Панцулая, Деркач, Лимар, Лашко, Скидан, Куніна, Шматко (Салай, 60), Михайлюк (Семеженко, 80).

Запасні: Говорунова, Соломаха, Віхоть, Гриценок.

Тренер: Володимир Кулик.

«Житлобуд-1»: Шульга, Андрущак, Костюченко, Утицьких, Голиш (Петрик, 64), Апанащенко, Хаванська, Вороніна, Шевчук (Мозольська, 58), Кочнєва (Нестеренко, 72), Овдійчук.

Запасні: І. Саніна, Ж. Саніна.

Тренер: Валентина Котик.

Попереджені: Перевізник (31), Панцулая (66) — Костюченко (82).

2 червня. Тернопіль. Міський стадіон.

11.06.2018 12:48

«Житлобуд-1» прийматиме в Харкові відбірний раунд жіночої Ліги чемпіонів

Як повідомив офіційний сайт УЄФА, у жіночій Лізі чемпіонів-2018/2...

30.05.2018 11:14

Кубок України серед жіночих команд: 2 червня — фінал у Тернополі

Тернопільський міський стадіон, на якому 2 червня визначиться володар...

28.05.2018 00:44

Чемпіонат України серед жіночих команд. Золоті нагороди виборов харківський «Житлобуд-1»

Сьогодні завершився останній тур у вищій лізі чемпіонату України,...

14.05.2018 00:00

Чемпіонат України серед жіночих команд: «Житлобуд-2» розгромив «Легенду-ШВСМ»

12—13 травня відбулися матчі 16-го туру чемпіонату України серед...