Звернення прес-служби Федерації футболу України

Вчора в окремих вітчизняних ЗМІ жваво обговорювався некоректний переклад фрагмента відео зі словами президента УЄФА Александера Чеферіна під час відвідування заводу «ФФУ Продакшн». Переклад був опублікований у титрах відповідного ролику на офіційному каналі ФФУ в YouTube.

Ми вдячні колегам із бездоганною англійською, які звернули увагу на цю неточність. Водночас вважаємо за потрібне ще раз повідомити, що під час свого візиту в Україну керівник УЕФА акцентував увагу на важливій ролі Андрія Павелка у підготовці фіналів Ліги чемпіонів. Зокрема, у виступі на Конгресі ФФУ та в офіційному листі, який надійшов на адресу федерації.

Пояснити некоректність перекладу частково ми можемо напруженим графіком, у якому ми працювали в дні проведення фіналів Ліги чемпіонів разом із представниками УЄФА.

Колеги, ще раз дякуємо за підказку! Прес-служба Федерації футболу України завжди готова до співпраці з вами. Також висловлюємо подяку за поширення інформації про високу оцінку роботи ФФУ та її президента Андрія Павелка, яку висловив Александер Чеферін, а також переконання президента УЄФА про те, що успішний проект ФФУ — завод із виготовлення штучного покриття — може бути прикладом для футбольних асоціацій інших країн.  

Пропонуємо вам ще раз обговорити цю та інші теми під час зустрічі президента ФФУ Андрія Павелка з представниками ЗМІ на НСК «Олімпійський» в День журналіста 6 червня. Запрошуємо! Про час початку зустрічі ми повідомимо додатково.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини