Акредитація на матчі жіночої збірної України у кваліфікації ЧС-2019

Прес-служба ФФУ оголошує про початок акредитації представників засобів масової інформації на червневі матчі національної жіночої збірної команди України у відбірному циклі чемпіонату світу 2019 року.

8-го та 12 червня головна жіноча команда країни проводитиме матчі відбору на ЧС-2019 проти Данії та Швеції відповідно. Обидва поєдинки відбудуться у Львові на стадіоні «Арена Львів» (час початку обох — о 19.00). 

Останній день прийому заявок — 7 червня (14.00).

Отримати акредитації можна буде в день першого матчу, 8 червня, із 12.00 до 13.00 у приміщенні Львівської обласної федерації футболу (м. Львів, площа Яворського, 1).

У зв’язку із запуском оновленої версії сайту ФФУ та нової платформи акредитації представників мас-медіа, а також для уточнення даних просимо журналістів повторно пройти процедуру реєстрації в розділі «Реєстрація». Після активації акаунту надійде повідомлення на пошту, після цього представники ЗМІ матимуть змогу вибрати подію в розділі «Акредитація» у власному кабінеті.  

Реєстрація кожного представника ЗМІ є одноразовою, акредитація ж на кожну наступну подію — унікальною. Анонси про акредитацію зареєстрований користувач буде отримувати на електронну адресу, вказану при реєстрації. Якщо під час реєстрації виникли питання, зателефонуйте за номером +38 044 521 05 33 або напишіть нам на [email protected].

Якщо ви вже реєструвалися на Кубок України, то ввійдіть у систему в розділі «Акредитація» й подайте заявку на подію.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини