Національна збірна України провела в Харкові відкрите тренування

28 травня збірна України провела відкрите тренування на полі ОСК «Металіст». Так завершився для синьо-жовтих шостий день тренувального збору в Харкові.
На трибунах арени зібралося більше тисячі уболівальників, які змогли на власні очі побачити своїх кумирів.
Перед початком заняття були розіграні п'ять футболок національної команди і п'ять м'ячів із підписами футболістів, які дісталися десяти шанувальникам збірної за результатами жеребкування.
У самому тренуванні взяли участь 20 гравців національної збірної. Виняток склали Руслан Маліновський, який ще не прибув у розташування команди після матчу плей-офф чемпіонату Бельгії, і Богдан Бутко, який напередодні трохи занедужав.
Додамо, що для того, щоб гравці мали можливість провести заплановану Андрієм Шевченком двосторонку, до тренування були залучені два футболісти «Металіста-1925» — Олег Синиця і Владислав Краєв. Вони отримали унікальну можливість попрацювати з кращими гравцями країни.
Після 20-хвилинної розминки гравці збірної зіграли двосторонній спаринг, розділившись на умовні «команду Андрія Ярмоленка» і «команду Євгена Селезньова».
Фото Павла Кубанова
Президент УАФ Андрій Шевченко відвідав 80-ту сесію Генеральної Асамблеї ООН
Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко відвідав 80-ту...
Керівники УАФ провели зустріч із керівництвом Королівської іспанської футбольної федерації
У межах робочого візиту до Іспанії президент УАФ Андрій Шевченко, віце...
Президент УАФ Андрій Шевченко взяв участь у Nordic Football Research Conference 2025, яка відбулася в Рейк’явіку
Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко відвідав місто...
Президент УАФ Андрій Шевченко вручив Володимиру Мунтяну відзнаку «Легенда футболу»
Сьогодні президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко, як і...