Четвертий день збору національної команди України: відновлення та колективний перегляд фіналу Ліги чемпіонів

У той час, як Київ став центром європейського футболу, у розташуванні збірної України в Харкові також із передчуттям великого дійства чекали завершення четвертого дня навчального-тренувального збору.

Уранці синьо-жовті потренувалися на полі «Сонячного», виконуючи ігрові вправи. По обіді у футболістів було цілком доречне після чотирьох насичених днів роботи відновлення. Під час сауни, масажу та плавання в басейні збірники жваво обговорювали шанси фіналістів Ліги чемпіонів на перемогу.

Напередодні прес-служба національної команди провела опитування гравців на предмет їхніх симпатій до учасників вирішального двобою. Думки синьо-жовтих розділилися: 14 із них віддали перевагу «Ліверпулю», семеро — «Реалу».

Іспанська частина тренерського штабу збірної, Рауль Ріанчо та Педро Харо, звісно, бажала перемоги мадридцям. Педро навіть зробив точний прогноз щодо рахунку — 3:2.

За перебігом подій фінального матчу синьо-жовті спостерігали гуртом: увечері команда зібралася в холі ресторану «Альбатрос», що розташований на території готелю Superior Golf&Spa Resort.

Обговорювати перипетії фінального матчу збірники будуть уже під час робочого процесу: на завтра у програмі знову два тренування.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ,

прес-аташе національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини