U-18: збірна України у Кубку Словаччини розгромила Уельс

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2000 року народження) у матчі за п`яте місце перемогла команду Уельсу.

Сьогодні підопічні Сергія Попова поєдинком проти збірної Уельсу завершили виступ у турнірі «Кубок Словаччини». В матчі за п`яте місце синьо-жовті не залишили шансів команді Уельсу — 5:0.

Вже на 2-й хвилині Желізко відкрив рахунок. На 11-й Ісаєнко реалізував пенальті. У другому таймі Холод на 65-й хвилині довів справу до розгрому. А четвертий та п`ятий м`ячі забив Сікан (73-я та 75-а хвилини).

Таким чином, підопічні Сергія Попова посіли п`яте місце. А тріумфувала у змаганнях збірна Словаччини, яка в поєдинку за перше місце перемогла Чехію з рахунком 1:0.

Кубок Словаччини

Матч за 5-е місце

Україна (U-18) — Уельс (U-18) — 5:0 (2:0)

Україна (U-18): Лтайф, Слива (Сирота, 61), Тягло, Агапов (Гейко, 78), Харжевський, Желізко, Панчишин (Горін, 41), Лях (Алефіренко, 41), Холод, Ісаєнко (Хімчак, 78), Сікан.

Голи: Желізко (2), Ісаєнко (11, з пенальті), Холод (65), Сікан (73, 75).

Нагадаємо, що в жовтні поточного року (10—16-го числа) юнацька збірна України (U-18) гратиме у кваліфікаційному раунді Євро-2019. Команда Сергія Попова потрапила до групи 8, де компанію їй склали Албанія (господар турніру), Словаччина та Норвегія. До еліт-раунду вийдуть дві кращі збірні групи. Матчі другої стадії змагань проходитимуть навесні наступного року, а фінальна частина Євро відбудеться в липні 2019-го у Вірменії.

03.01.2019 17:22

U-15: наймолодша збірна України розпочне свою роботу в лютому

У лютому вперше збереться нова юнацька збірна України (футболісти не с...

07.12.2018 12:31

Сергій Попов: «У команди Італії буде перевага перед іншими збірними нашої групи»

У швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування еліт-раунду чемпіонату Є...

16.10.2018 19:03

U-19: юнацька збірна України здобула вольову перемогу й пробилася до еліт-раунду Євро-2019!

Програючи вже на 1-й хвилині, підопічні Сергія Попова змогли переломит...