«Пантери» — чемпіонки України з футболу серед дівчат до 17-ти років

8 травня на стадіоні СК «Єдність» у Плисках завершився фінальний ігровий день та визначилися призери чемпіонату України з футболу серед дівочих команд вищої ліги до 17-ти років.

Ігровий день розпочався з матчу за 7-е місце, в якому впевнену перемогу над «Янтарочкою» святкували футболістки з Івано-Франківська — 6:0. У матчах за 5-е та 3-є місця інтрига зберігалася до останньої секунди, і їхню долю вирішила серія післяматчевих пенальті. У підсумку львівські «Карпати» посіли п'яту сходинку, а в поєдинку за бронзові нагороди Фортуна посміхнулася футболісткам збірної Вінницької області.

У фіналі змагань зустрілися уманські «Пантери» та представниці Волині — «Освіта-Волинянка». На перерву команди пішли за нічийного рахунку — 0:0, а от у другому таймі два влучні удари принесли «Пантерам» перемогу й золоті нагороди чемпіонату.

08.05.2018

Матч за 7-е місце

«Янтарочка» (Новояворівськ) — ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ) — 0:6

Матч за 5-е місце

«КАРПАТИ» (Львів) — «Юність» (Чернігів) — 1:1 (по пен. — 4:3)

Матч за 3-є місце

«Ліцей» (Костопіль) — ЗБІРНА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ — 1:1 (по пен. – 4:5)

Фінал

«ПАНТЕРИ» (Умань) — «Освіта-Волинянка» (Волинська обл.) — 2:0

За результатами чемпіонату організаторами турніру були визначені найкращі гравці в кількох номінаціях:

найкращий воротар
 — Марія Вальчук («Освіта-Волинянка», Волинська обл.);
найкращий захисник — Вероніка Нікітюк (збірна Вінницької обл.);
найкращий півзахисник — Ірина Котяш («Ліцей», Костопіль);
найкращий нападник — Поліна Янчук («Пантери», Умань);
найкращий бомбардир — Оксана Білокур («Пантери», Умань) — 9 голів.

15.03.2024 16:00

WU-14. «Поділ» — володар Кубка дівочої ліги-2024

На міському стадіоні «Школяр» у Львові відбулися фінальні...

05.03.2024 12:00

WU-16. «Ладомир» — володар Кубка дівочої ліги-2024

11.02.2024 17:25

2024 року заплановано проведення чемпіонату України серед дівочих команд у різних вікових категоріях

Поточного року в Україні має відбутися чимало турнірів за участю дівоч...

15.03.2020 13:03

Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру

У трьох містах відбулися матчі попереднього етапу чемпіонату України с...