Студентська збірна України з футзалу в серпні виступить на чемпіонаті світу

Про те, що українські студенти відправляться до Казахстану, заявив головний тренер команди Олександр Косенко.

Чемпіонат світу-2018 серед студентів проходитиме 19—26 серпня в казахстанському місті Алмати. Наставник української команди розповів про те, як синьо-жовті готуватимуться до мундіалю:

— Збірна України зіграє на чемпіонаті світу, і зараз я працюю над переліком кандидатів, які зможуть взяти в ньому участь. За віком можуть виступати гравці до 28-ми років, але ми будемо розраховувати на більш молодих виконавців. Треба буде перевірити в дії найближчий резерв збірної.

Чи планується якась спеціальна підготовка до цього чемпіонату, зважаючи на те, що саме в серпні відбувається завершальний етап підготовки клубів до нового сезону?

— Розмова з президентами клубів на цю тему була. Є попередня домовленість, що потрібних гравців перед чемпіонатом світу на короткостроковий збір відпустять. На скільки днів — точно стане відомо влітку, але те, що такий збір буде, це вже однозначно.

Зазначимо, що чемпіонати світу серед студентів проводяться з 1984 року з інтервалом у два роки. Синьо-жовті почали брати участь у них з 1994-го. Тричі українці перемагали на мундіалі (1998, 2004, 2012), одного разу взяли срібло (2008) і тричі — бронзу (1996, 2002, 2006).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини