Прем’єр-ліга: «Динамо» втратило очки у грі з «Маріуполем» й ускладнило для себе ситуацію

Відбувся перший поєдинок 30-го туру чемпіонату України. «Динамо» зустрічалося з «Маріуполем» на стадіоні імені Валерія Лобановського й не зуміло переграти п’яту команду першості.

У першому таймі гості гідно протистояли киянам і навіть відкрили рахунок. Тотовицький увійшов у штрафний майданчик і відкотив м'яч назад на Борячука. Той завдав потужного удару в один дотик, з яким Бойко не впорався. 0:1. Лише в кінці першої 45-хвилинки біло-сині затисли суперників у безпосередній близькості від воріт Гальчука, але ті вистояли.

Після перерви, замінивши Шепелєва на Мбокані, Олександр Хацкевич перейшов на гру у два форварди, і невдовзі цей хід спрацював. Саме Мбокані заробив 11-метровий, який упевнено реалізував Циганков. За п’ять хвилин Циганков забив знову, цього разу з гри, але взяття воріт не було зараховано через офсайд. У завершальні півгодини ігрового часу «Динамо» створило чимало загрозливих ситуацій біля воріт «Маріуполя», проте всі вони завершилися нічим. 1:1.

У складі «Динамо» у грі взяли участь кандидати до збірної України: Бойко, Бурда, Шабанов, Ротань, Шепелєв (замінений на 46-й хвилині), Циганков (гол), Бєсєдін (жовта картка).

Таким чином «Шахтар», який завтра проводитиме поєдинок із «Зорею», отримав можливість відірватися від киян.