Збірна України з пляжного футболу розпочала підготовку до Євроліги і проведе товариський матч

Підопічні Євгена Варениці розпочали навчально-тренувальний збір в Івано-Франківську на базі НФК «Ураган».

У суботу, 28 квітня національна команда зібралася в Івано-Франківську й увечері провела перше тренування. Нагадаємо, що наставник збірної Євген Варениця викликав до лав синьо-жовтих 12-х виконавців.

«У нас три тренувальні сесії на день: зранку зарядка хвилин 30—40, потім денне тренування й вечірнє заняття. Хлопці молодці, працюють із задоволенням і настроєм, хоча, скажу відверто, тренування в нас дуже насичені та важкі. Адже нам потрібно закласти фундамент на весь сезон, і ми з Миколою Костенком спланували дуже інтенсивний збір», — наводить слова головного тренера збірної Асоціація пляжного футболу України.

У четвер, 3 травня синьо-жовті проведуть товариський матч проти івано-франківського «Урагану». Прийти на гру національна команда запрошує всіх бажаючих. Початок зустрічі — о 17.00, після завершення поєдинку відбудеться майстер-клас для юних футболістів «Урагану», а потім — фотосесія.

Офіційні матчі в нинішньому сезоні синьо-жовті почнуть проводити із 22 червня, коли стартує перший відбірний етап Євроліги-2018 в Азербайджані. Наступна стадія європейського турніру запланована на 13—15 липня й відбудеться в Португалії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини