«Інтер Мовістар» — володар Кубка УЄФА з футзалу

Іспанська команда у фіналі обіграла португальський «Спортинг» і стала переможцем головного клубного турніру Європи.

Фінал чотирьох Кубку УЄФА з футзалу проходив на арені принца Феліпе в іспанській Сарагосі. У півфіналі «Інтер Мовістар» із рахунком 2:1 здолав «Барселону», а «Спортинг» розгромив угорський «Дьєр» — 6:1. Вирішальна дуель відбулася в неділю, і сильнішими виявилися іспанці. «Інтер Мовістар» обіграв команду з Лісабона — 5:2.

Відзначимо, що команда з міста Алькала-де-Енарес захистила свій титул, здобутий минулого року. Загалом «Інтер Мовістар» вигравав Кубок УЄФА п’ять разів.

Нагадаємо, що в турнірі брав участь і чемпіон України — «Продексім». Херсонці подолали перший груповий етап, однак зупинилися в еліт-раунді.

28.06.2018 13:10

Херсонський «Продексім» візьме участь у першому турнірі Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу

У першому розіграші Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу візьмуть участь 57 к...

24.01.2018 13:44

Лучано Лучі: «Я дуже задоволений фізичною підготовкою українських арбітрів»

23 січня в київському легкоатлетичному манежі ШВСМ українські футбольн...

14.12.2017 15:30