Іван Зотько: «У британців є проблеми в обороні. Потрібно врахувати ці моменти...»

Захисник молодіжної збірної України Іван Зотько перед грою відбірного циклу чемпіонату Європи (U-21) проти команди Англії розповів про недавню контрольну зустріч у Словенії та підготовку до поєдинку з британцями, який, на думку футболіста, стане для української «молодіжки» ключовим не тільки з турнірної точки зору.

— Іване, контрольний матч у Словенії з місцевими однолітками (3:2) допоможе «молодіжці» більш якісно підготуватися до поєдинку з Англією?

— Упевнений, що дуже допоможе. У цій грі ми побачили свої сильні і слабкі сторони. Ми не збиралися кілька місяців, у деяких хлопців не було ігрової практики. Тому цей матч був важливий, ми змогли згадати свої зв'язки, зіграти один з одним.

Підсумок спарингу зі словенцями закономірний?

— Так, ми виграли, тепер у нас позитивний настрій на матч з Англією. Незважаючи на те, що поєдинок був товариським, все одно ми знали, що головне для нас — позитивний результат. Тому що настрій буде важливий і на гру з британцями.

Ми вже розібрали свої помилки у зустрічі зі словенцями, побачили свої проблеми і зробили висновки.

— Один із голів на свій рахунок записали ви. Давно не забивали у збірній?

— Востаннє це було в контрольній грі з київським «Арсеналом».

Ваше підключення до стандартів — установка тренерів?

— Звичайно. Після кутового Піхальонок скинув м’яч, і мені вдалося пробити воротареві між ніг. Головне, що відчув момент і опинився в потрібний час у потрібному місці.

Забитий гол допоможе психологічно бути більш упевненим перед Англією?

— Із голом чи без нього, мотивація на матч із англійцями у мене й так дуже висока. Усі розуміють важливість майбутньої зустрічі.

Які сильні сторони збірної Англії?

— Ми дивилися її поєдинок із румунами, який вона виграла — 2:1. Британці здорово виходять в атаку й у контратаки. Але є й проблеми в обороні. У першому таймі їхні суперники могли забити три-чотири голи в контратаках. Отже, нам потрібно врахувати ці моменти й зіграти у свою гру.

— Матч із Англією — вирішальний для молодіжної збірної?

— Шанси завжди є. Але цей поєдинок дійсно буде ключовим за всі роки у збірній і для нас, і для тренерів. Якщо виграємо — залишимося грати далі, якщо ні — до збірної залучать інших футболістів.

— Як оцінюєш свою форму перед таким матчем?

— Усе нормально, жодних проблем немає. Попереду ще кілька тренувань, упевнений, проблем із готовністю не буде.

Як у вас зараз складаються клубні справи в іспанському «Ельче»?

— Я задоволений. Ми йдемо на другому місці й боремося за вихід до Примери. Думаю, все вийде, тому що в нас хороший колектив, ми показуємо гідну гру. Нещодавно змінився тренер, прийшов спеціаліст зі своїми принципами, дуже емоційний. Але він теж мені довіряє. Я пропустив кілька ігор через пошкодження, але зараз вже все нормально. Відчуваю свою необхідність у цій команді.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини