Перша ліга. Пристрасті почалися одразу після антракту...

У центральному поєдинку 23-го туру «Арсенал-Київ» здобув вольову перемогу над «Полтавою».

У 23-му турі учасникам першолігової першості України довелося з'ясовувати стосунки за складних погодних умов. Особливо велике навантаження випало на газон «Оболонь-Арени». Судіть самі: 18 березня «пивовари» приймали тут «Колос», а сьогодні відбувся центральний матч, «Арсенал-Київ» — «Полтава». Утім, завдяки старанням персоналу поле не було у критичному стані.

У суперництві лідерів перемога була більше потрібна «містянам», які в такому разі значно скорочували відставання від головного претендента на підвищення в класі. Територіальна перевага «Полтави» сумнівів не викликала, і на 28-й хвилині її втілив у забитий м’яч Дегтярьов. Але вже за п’ять хвилин киянин Батальський із близької відстані вирівняв становище.

На зустрічних курсах гра йшла й після перерви. Проте до гольових моментів справа не доходила, і складалося враження, що суперники не проти підписання мирової угоди. Однак на 82-й хвилині Майданевич підступним пострілом з-за меж штрафного майданчика вивів «Арсенал-Київ» уперед. А ще за дві хвилини аргентинський легіонер «канонірів» Агірре виграв верхову дуель у воротаря «Полтави» і зняв з порядку денного питання про переможця. 3:1. Цей успіх дозволив киянам ще більше зміцнити свої позиції.

Нагадаємо, що переможець турніру отримає пряму путівку до Прем’єр-ліги, а команди, що фінішують на другому та третьому місцях, зустрінуться в перехідних матчах із невдахами елітного дивізіону. Так от, невдачею «Полтави» відразу скористалися найближчі переслідувачі, які скоротили відставання. «Колос» у драматичному протистоянні в гостях таки взяв гору над «Оболонню-Бровар» — 4:2. Хоча якщо зважити на те, що футболісти з Київщини були попереду (2:0) після ударів Мілька на 27-й хвилині та Соломки на 34-й, то здавалося, що для них усе обійдеться без хвилювань. Та це не вибило з колії «пивоварів», які доволі швидко відновили рівновагу. Відзначилися Терехов (54-а хвилина) та Гуськов (62). Проте підопічні Руслана Костишина додали у швидкості, до чого господарі виявилися не готові. Спочатку Соломка оформив дубль, а згодом Ільїн закріпив вікторію гостей.

Загалом честь господарів на старті другої частини сезону відстояв лише «Арсенал-Київ». Адже в матчі-відкритті «Кремінь» та «Миколаїв» сильнішого не виявили — 2:2 (Януков, 10, Коваленко, 56 — Сікорський, 39, Авраменко, 80). Винниківський «Рух» завдяки голу Білого на 48-й хвилині вирвав перемогу в Одесі над «Жемчужиною» — 1:0. Одного забитого м’яча вистачило й «Геліосу» для здобуття трьох очок у виїзному матчі з «Нафтовиком-Укрнафтою». На 50-й хвилині відзначився Козлов. А в Зорі місцеві «Балкани» не втримали нічийний результат у зустрічі з «Десною». На 7-й хвилині чернігівець Волков відкрив рахунок, наприкінці першого тайму Степанишин відновив паритет, але останнє слово було за гостями. Удруге змусив капітулювати господарів Арвеладзе (90+2). 1:2. Нагадаємо, що ще три поєдинки 23-го туру через погодні умови було перенесено.