Юнацька збірна України з футзалу посіла шосте місце на турнірі в Чехії

Підопічні Віталія Одегова завершили свій виступ на міжнародному турнірі Generali Cup.

У чеському місті Всетин пройшли змагання, в яких взяли участь шість футзальних збірних U-19. У першому матчі синьо-жовті поступилися господарям турніру з рахунком 1:5. Стартову половину українці програли з мінімальним відставанням, однак по перерві пропустили ще тричі. Єдиний м'яч нашої збірної провів Данило Белан із «Продексіму-2».

У другому матчі групового етапу, проти Франції, підопічні Одегова були близькі до перемоги. Проте суперники забили останній гол на 35-й хвилині й оформили підсумкову нічию — 3:3. Серед українців забивали гравці академії футболу ФК «Кобра» Федір Овакимян і Вадим Меденець, а також Євгеній Кукалев із «Продексіму-2».

Посівши третє місце у групі, збірна України сперечалася за п’яту підсумкову позицію з однолітками з Угорщини. Інтрига в матчі зберігалася до останніх хвилин, але наприкінці зустрічі синьо-жовті пропустили двічі. Підсумковий рахунок — 6:3 на користь угорців. У складі синьо-жовтих забивали Вадим Меденець (академія футболу ФК «Кобра»), Едуард Нагорний («Локомотив-Волна») і Владислав Завертаний («Ураган-2-КФВ»).

Таким чином, наша юнацька збірна посіла останнє місце на Generali Cup. Продовжить підготовку до відбірних матчів Євро-2019 команда у травні, коли проведе наступний навчально-тренувальний збір.

16.02.2020 19:08