ФФУ визначилася із тренерами дівочих команд WU-17 та WU-15
28 лютого завершила роботу конкурсна комісія з відбору кандидатів на посаду головних тренерів дівочих збірних команд України WU-17 та WU-15.
На посаду наставника збірної WU-17 було два претенденти — Інна Дідич та Валерій Паламарчук.
Провівши співбесіди та заслухавши перспективні плани розвитку збірної у викладі кандидатів, конкурсна комісія у складі президента Всеукраїнської асоціації жіночого футболу Валерія Лунченка, технічного директора ФФУ Олега Протасова, першого віце-президента Всеукраїнської асоціації жіночого футболу Юрія Титаренка та начальника відділу жіночого футболу ФФУ Івана Шепеленка призначила тренером Валерія Паламарчука.
Зазначимо, що у своїй кар'єрі 55-річний спеціаліст працював у тренерських штабах юнацьких та молодіжних збірних України. У 2009 році став чемпіоном Європи U-19, працюючи в тренерському штабі Юрія Калитвинцева.
Під керівництвом нового тренера збірна вже наступного тижня (6-го та 8 березня) проведе два виїзні товариські поєдинки проти однолітків із Азербайджану.
Згодом конкурсна комісія заслухала претендентів на посаду тренера наймолодшої за віковою категорією дівочої збірної WU-15. Свої резюме надіслали одразу шість претендентів, а саме — Ірина Василюк, Надія Чайка, Людмила Лемешко, Сергій Сапронов, Іван Олійник та Володимир Левчук.
Після спілкування зі спеціалістами конкурсна комісія призначила головним тренером команди WU-15 Сергія Сапронова.
У планах збірної — два навчально-тренувальні збори й товариські зустрічі з командою Білорусі.
Олег Протасов нагородив учасників турніру серед ветеранів на підтримку Гвардії наступу «Буревій»
23—24 вересня за сприяння Асоціації ветеранів футболу Украї...
Олег Протасов: «Матчі чемпіонату демонструють світові нескореність та переможний дух нашої держави»
Перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов прок...
Відбулася робоча зустріч УАФ, УПЛ та ПФЛ із представниками Мінмолодьспорту, Міноборони, ДСНС та Нацполіції щодо старту футбольного сезону-2023/2024
У четвер, 27 липня в Будинку футболу відбулася робоча зустріч керівниц...
Із нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України на НТК ім. Баннікова відбувся турнір серед команд державних та силових структур
Відбувся турнір з міні-футболу серед команд державних та силових струк...