Євген Селезньов забив «Галатасараю» у півфіналі Кубку Туреччини!

Український нападник Євген Селезньов відзначився п’ятим забитим м’ячем у 10-му матчі у складі «Акхісару».

Сталося це на 19-й хвилині першого півфінального поєдинку Кубку Туреччини, в якому команда нашого форварда приймала грізний «Галатасарай». Українець відкрив рахунок ефектним ударом з льоту після флангової передачі Мугдата Челіка. Зустріч, врешті-решт, закінчилася поразкою господарів поля — 1:2, а Селезньова було замінено на 71-й хвилині.

Матч-відповідь відбудеться 17 квітня у Стамбулі. 1 березня у другому півфіналі зустрінуться «Бешикташ» і «Фенербахче».

Нагадаємо, у 2018 році Євген Селезньов провів у складі «Акхісару», куди він перейшов у січні з «Карабюкспору», 10 матчів, забив п’ять м'ячів і віддав дві результативні передачі.