Прем’єр-ліга. «Динамо» у меншості втрачає очки, «Шахтар» збільшує відрив

Завершилися два останні поєдинки 21-го туру Прем’єр-ліги, в яких брали участь лідери першості — «Шахтар» і «Динамо».

Гірники, у стартовому складі яких вийшли п’ять гравців національної збірної України (у другому таймі до них приєднався ще й Петряк), не мали жодних проблем із «Зіркою», у другому поспіль матчі чемпіонату України перемігши з рахунком 5:0. Три голи на харківському ОСК «Металіст» виявилося в активі збірників — Коваленка та Марлоса (два). Окрім дубля, Марлос відзначився ще й попередженням за симуляцію.

А от «Динамо» в гостях у «Вереса» на «Арені Львів» зазнало поразки. У «старті» киян також вийшло п’ять українських збірників, але, на відміну від гірників, відзначалися вони не тільки з позитивного боку. Саме після грубої помилки Миколи Морозюка, який подарував м’яч супернику, господарі відкрили рахунок. А невдовзі «фол останньої надії» Руслана Ротаня призвів до 11-метрового у ворота біло-синіх, який рівненчани реалізували, та вилучення ветерана. М’яч у відповідь також виявився на рахунку одного з підопічних Андрія Шевченка — відзначився Циганков.

По перерві на заміну вийшов ще один київський збірник — Гармаш, але доробок гравців національної команди у другому таймі обмежився жовтою карткою Морозюка. На 65-й хвилині кияни взагалі залишилися вдев’ятьох — вилучення заробив ще й Бурда. Не допомогло гостям і те, що гравець «Вереса» Сімінін невдовзі також побачив перед собою червоне світло. Більше того, під завісу поєдинку «Верес» збільшив перевагу у рахунку до двох м’ячів.

Таким чином, відстань між «Шахтарем» та «Динамо» у турнірній таблиці напередодні останнього туру першого етапу чемпіонату збільшилася до шести очок.