Прем'єр-ліга. «Зоря» та «Олімпік» дотиснули суперників під кінець матчів

Сьогодні відбулися чергові поєдинки 21-го туру української Прем'єр-ліги.

«Зоря» на «Славутич-Арені» в Запоріжжі у принциповому протистоянні розгромила «Ворсклу» з рахунком 3:0. Перелом у грі стався на 68-й хвилині, коли за другу жовту картку вилучення отримав полтавець Вадим Сапай. Після цього підопічні Юрія Вернидуба забили тричі — відзначилися Артем Гордієнко, Юрі та Артем Громов. Завдяки перемозі «Зоря» скоротила відставання від «Ворскли» та третього місця до одного очка. Також луганська команда гарантувала собі фініш у верхній шістці за підсумками першого етапу чемпіонату.

«Олімпік» на стадіоні «Динамо» в Києві здолав «Сталь» — 2:0. У цьому матчі голи також прийшлися на другий тайм. На 67-й хвилині м'яч на свій рахунок записав Руслан Кісіль, а незабаром пенальті реалізував Станіслав Біленький. Три очки дозволили донеччанам увійти до топ-шістки, причому одразу застрибнути на п'яте місце. «Сталь» залишилася на останній позиції в турнірній таблиці.

Сьогодні о 17.00 відбудуться ще два матчі 21-го туру. «Шахтар» у Харкові прийме «Зірку», а «Верес» у Львові зустрінеться з «Динамо».

21 тур

25.02.2018

«Зоря» — «Ворскла» — 3:0

Голи: Гордієнко (71), Юрі (76), Громов (89).

Вилучення: Сапай (68).

«Олімпік» — «Сталь» — 2:0

Голи: Кісіль (67), Біленький (75, пенальті).

Жіноча Ліга чемпіонів. Визначився суперник «Ворскли» в другому раунді турніру

Сьогодні, 15 вересня відбулося жеребкування другого раунду жіночої Ліг...

09.09.2023 20:04

Жіноча Ліга чемпіонів. «Ворскла» виграла свою групу й вийшла в другий раунд турніру

Полтавська «Ворскла» здолала хорватський «Осієк&raqu...

03.08.2023 22:02