Роман Яремчук забиває в бельгійському «Генті» у третьому матчі поспіль!

Цього разу влучний удар українського нападника приніс «Генту» перемогу у виїзному двобої з «Васланд-Бевереном».

Поєдинок у Беверені відбувався в рамках 28-го туру чемпіонату Бельгії й довгий час складався для гостей невдало. Господарі забили на 18-й хвилині й до 82-ї утримували свою мінімальну перевагу, аж доки «Гент» не зрівняв рахунок. Зірковий же час українського нападника Романа Яремчука, який вийшов у стартовому складі своєї команди, настав уже в компенсовані хвилини зустрічі (90+2), коли він вдало замкнув фланговий простріл партнера й приніс «Генту» перемогу з рахунком 2:1.

Яремчук вразив ворота суперника у третій грі поспіль і довів кількість своїх забитих м’ячів у сезоні до восьми (23 матчі). До того ж на рахунку українського нападника дві гольові передачі.

Після перемоги «Гент» піднявся на третю сходинку турнірної таблиці чемпіонату Бельгії (47 очок), але вже сьогодні його звідти може посунути «Андерлехт».

03.10.2019 23:49

Ліга Європи. «Олександрія» здобула перше очко у групі, зігравши внічию з «Гентом»

У поєдинку другого туру групового етапу Ліги Європи «Олександрія...

30.04.2018 01:28