Два голи Селезньова принесли перемогу його турецькій команді!

Нападник збірної України Євген Селезньов забив третій та четвертий м'ячі у складі своєї нової турецької команди.

Сталося це у зустрічі 23-го туру тамтешньої Суперліги, в якій «Акхісар» українця приймав на власному полі «Коньяспор». Селезньов з’явився у стартовому складі господарів і на 16-й хвилині, скориставшись фланговою передачею Омера Байрама, забив ударом головою. Дубль наш нападник оформив на 68-й хвилині, коли після пасу Мугдата Челіка вразив ворота лівою ногою. Євген відіграв до фінального свистка, а його партнери забили супернику ще один м'яч. 3:0.

Перемога дозволила «Акхісару» на якийсь час піднятися на дев’яту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Туреччини. В активі у команди 30 очок. Утім, її конкуренти зіграють свої поєдинки в суботу та неділю.

Нагадаємо, у 2018 році Євген Селезньов провів у складі «Акхісару», куди він перейшов у січні з «Карабюкспору», дев’ять матчів, забив чотири м'ячі й віддав дві результативні передачі.