Київське «Динамо» пробилося до 1/8 фіналу Ліги Європи!

У другому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи-2017/2018 київське «Динамо» зіграло внічию (0:0) із грецьким АЕКом, що дозволило команді Олександра Хацкевича пробитися до 1/8-ї турніру.

Перший тайм матчу на київському НСК «Олімпійський», який повільно посипав сніжок, вийшов гострим з обох боків. Відзначитися могли як господарі, так і гості. Утім, зважаючи, що результат першої зустрічі грав на користь киян, невдахами себе могли вважати саме футболісти грецького клубу, в якому роль одного з лідерів не без успіху виконував український центральний захисник Дмитро Чигринський. Додамо, що в основному складі киян на полі з’явилося одразу сім футболістів, які потенційно можуть вважатися гравцями збірної України.

По перерві малюнок гри, за великим рахунком, не змінився. У дебюті суперники обмінялися справжніми гольовими моментами: на хибу Шоджаї «гідно» відповів Мораєс. Гра розкотилася й пішла на зустрічних курсах з перевагою тих, кому забивати було конче необхідно. Динамівці намагалися грати за загальним рахунком, але частіше притискалися до власних воріт, ніж бігли у контратаки. Зрештою, АЕК так і не зміг забити, і до наступного раунду змагання пройшов український клуб. Афінський гол Віктора Циганкова виявився вирішальним!

Додамо, що свого наступного суперника в Лізі Європи кияни дізнаються вже завтра.