Догравання матчу «Карпати» — «Олімпік»: перемогу Львову приніс колумбієць

Відбулося догравання поєдинку 18-го туру української Прем'єр-ліги між львівськими «Карпатами» та донецьким «Олімпіком».

3 грудня на стадіоні «Україна» у Львові розпочалася гра чемпіонату України між місцевими «Карпатами» та гостями з «Олімпіку». Однак через потужний снігопад після першого тайму головний арбітр матчу Катерина Монзуль була змушена перервати поєдинок. На той момент команди забили по одному голу — 1:1.

Сьогодні, за два з половиною місяці, матч 18-го туру нарешті було завершено. У другому таймі львів'яни володіли суттєвою перевагою й постійно створювали гостроту біля воріт гостей. На 56-й хвилині колумбійський легіонер «Карпат» Хорхе Карраскаль влучним пострілом вивів свою команду вперед. Надалі «Леви» могли збільшити відрив, але реалізувати свої моменти не зуміли. Під кінець зустрічі був вилучений захисник «Олімпіку» Зураб Очігава.

Здобувши перемогу з рахунком 2:1, підопічні Олега Бойчишина залишили зону вильоту, піднявшись на 10-у позицію турнірної таблиці. Донеччани ж утратили шанс повернутися до верхньої шістки та йдуть сьомими.

18 тур

«Карпати» «Олімпік» 2:1 (1:1).

Голи: Мякушко (42), Карраскаль (56) — Кравченко (45+3).

07.04.2019 18:54

Кубок України. «Інгулець» переміг «Карпати» в серії пенальті та переписав власну історію

Петровський «Інгулець» у драматичному поєдинку переграв ль...

28.09.2018 23:11

Прем'єр-ліга. «Шахтар» здобув сьому поспіль перемогу в чемпіонаті

Лідер української Прем’єр-ліги з розгромної перемоги у Львові ро...

09.04.2018 18:00

Прем’єр-ліга: «Карпати» покращують шанси у битві за виживання

Відбувся останній поєдинок 26-го туру чемпіонату України. У суперницт...

24.02.2018 18:09

Прем'єр-ліга. У перших двох поєдинках туру команди спромоглися забити лише один м`яч

Відбулися перші матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги. 21 тур 24...