Жіноча збірна України з футзалу програла команді Португалії на Азорських островах

У рамках підготовки до відбірного турніру Євро-2019 жіноча збірна України з футзалу провела товариську зустріч зі збірною Португалії.

Поєдинок проходив у вівторок пізно ввечері в місті Ангра-ду-Ероїшму, що розташоване на Азорських островах. Стартову двадцятихвилинку підопічні Тараса Шпички провели досить упевнено, двічі засмутивши суперника. На 6-й хвилині гол до свого активу записала представниця «IMS-НУХТ» Анастасія Кліпаченко. До перерви українкам вдалося збільшити свою перевагу. З передачі Таїсії Бабенко (ПЗМС) м’яч у ворота португалок забила інша футзалістка полтавського клубу — Валерія Єрмоленко. 2:0. Саме за такого рахунку команди пішли на відпочинок.

У другій половині господарі паркету заграли активніше та зуміли змінити перебіг зустрічі, тричі відзначившись у воротах збірної України. Зрештою, перший поєдинок у Португалії наші дівчата завершили мінімальною поразкою, повідомила прес-служба Асоціації футзалу України.

Товариський матч жіночих збірних з футзалу

Португалія — Україна — 3:2 (0:2).

Україна: Сагайдачна — Титова, Форсюк, Воловенко, Бавзенюк, Цикаленко, Дударчук, Єрмоленко, Сидоренко, Кліпаченко, Мочалова, Шульга, Бабенко, Дубицька.

Голи: Феррейра (23), Азеведо (25), Моргадо (33) — Кліпаченко (6), Єрмоленко (17).

Додамо, що сьогодні на жіночу збірну України очікує ще один контрольний матч. Її суперником стане збірна Азорських островів.

03.11.2023 12:00

Жіноча збірна України з футзалу проведе два спаринги з командою Словенії

Жіноча збірна України з футзалу, яка цього року в Угорщині стала срібн...

19.03.2023 10:00

Євро-2023 з футзалу серед жінок. Сьогодні збірна України у фіналі зіграє з командою Іспанії

Сьогодні, 19 березня в угорському Дебрецені на «Фенікс-Арені&raq...

11.03.2023 22:44

Жіноча збірна України з футзалу програла Португалії й у другому спарингу перед Євро-2023

Жіноча збірна України з футзалу, яка готується до фінального турніру Є...