Ліга Європи: київське «Динамо» повертається з Афін із нічиєю

У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи київське «Динамо» в Афінах на Олімпійському стадіоні розійшлося з АЕКом миром.

Стартовою офіційною грою у 2018 році для біло-синіх стала зустріч у Греції. До перерви кияни впевнено діяли в обороні, не дозволивши господарям майже нічого створити біля воріт Дениса Бойка. Гравці АЕКа здебільшого вдавалися до картинних падінь у розрахунку на призначення 11-метрового, але рефері Дель Серро чітко розбирався в цих ситуаціях.

Натомість один зі швидких контрвипадів гостей приніс їм успіх. Гонсалес продерся крізь суперників правим флангом та прострілив у центр штрафного майданчика, де Циганков ударом з лівої поставив результативну крапку в атаці. 0:1. У подальшому динамівці вміло збивали темп гри та час від часу вдало вмикали пресинг, не дозволяючи грекам розбігтися.

По перерві «Динамо» діяло переважно в обороні. Тиск господарів посилювався, і Бойку довелося кілька разів рятувати біло-синіх від пропущеного м’яча. Але на 80-й хвилині і Денис не допоміг, коли гравці АЕКу реалізували одне з численних стандартних положень. Щойно з’явившись на полі, Айдаревич головою замкнув подачу ще одного джокера — Христодулопулоса.

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич задіяв у грі вісім футболістів збірної України. Циганков відзначився голом, Хачеріді, Гармаш та Шепелєв заробили по попередженню. У запасі залишився ще один збірник — Шабанов.

Матч-відповідь у Києві відбудеться 22 лютого.