Голу Маліновського «Генку» для перемоги у дербі не вистачило

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відіграв одну з вирішальних ролей у гарячому дербі Лімбургу.

Команда українця вдома приймала принципових суперників із «Сент-Трюйдену», у складі якого з перших хвилин на полі з’явився співвітчизник Руслана Роман Безус. Долю матчу було вирішено в останні 15 хвилин. Спочатку відзначився Маліновський, який майстерно виконав штрафний удар. А потім забив суперник. 1:1.

Після 24-го туру «Генк» посідає сьому сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії (31 пункт).

Додамо, що в цьому сезоні у складі свого клубу Маліновський провів 26 матчів, забив п’ять м’ячів і віддав дві результативні передачі.

Показники Руслана Маліновського у всіх збірних України

24.02.2018 01:18

Руслан Маліновський забив черговий шедевральний м'яч у складі «Генку»!

Для півзахисника збірної України влучний удар по воротах «А...

18.02.2018 01:20

Гол Маліновського врятував його «Генк» від поразки на полі лідера чемпіонату Бельгії!

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський провів повний матч у с...

10.02.2018 13:00