УЄФА запускає відеоблог для популяризації дівочого та жіночого футболу

1 червня 2017 року УЄФА запустив спеціальну кампанію, спрямовану на те, щоб зробити футбол одним із наймасовіших жіночих видів спорту по всій Європі. Кампанія Together #WePlayStrong покликана змінити сприйняття жіночого футболу і залучити дівчат до занять цим видом спорту. Кампанія ґрунтується на трьох аспектах: вмінні, згуртованості і позитивному ставленні. 

А вже 18 січня 2018 року в рамках вищезгаданої кампанії відбувся офіційний запуск відеоблога (влога) на YouTube.

Щотижневик Press Play зосередить увагу на житті чотирьох провідних футболісток: Лізи Еванс зі збірної Шотландії та «Арсеналу», форварда «Базелю» німкені Євніс Бекманн та представниць австрійської збірної Сари Задразіл та Лаури Файерзінгер, які грають у німецьких клубах «Турбіна Потсдам» та «Санд» відповідно.

Цей унікальний проект є частиною поточної стратегії УЄФА щодо розширення участі дівчат та жінок у футболі. Одним із ключових елементів стратегії є зміна іміджу гри. У рамках своєї кампанії Together #WePlayStrong УЄФА має намір зробити футбол актуальним у культурному аспекті та привабливим для дівчат у підлітковому віці.

Отже, після запуску відеоблога ви можете подивитися на ньому огляди матчів з ТОП-5 жіночих європейських чемпіонатів — Франції, Швеції, Іспанії, Англії та Німеччини.

Вперед, дивіться і підписуйтеся на канал We Play Strong YouTube Channel.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини