Вольова перемога Олександра Зінченка та формальність Євгена Шахова

Команди півзахисників збірної України Олександра Зінченка й Євгена Шахова вдало провели свої кубкові матчі.

Прогрес Зінченка

Англійський «Манчестер Сіті», за який виступає Зінченко, вдома здобув вольову перемогу у першому півфінальному поєдинку Кубку англійської ліги проти представника Чемпіоншипу «Бристоль Сіті». Поступаючись у рахунку після першого тайму, команда Хосепа Гвардіоли зуміла на останніх хвилинах вирвати перемогу — 2:1. Зінченко вийшов у стартовому складі «МС» і був замінений на 79-й хвилині. Англійські ЗМІ відзначають помітний прогрес у діях українця, якого головний тренер «Манчестер Сіті» використовує на позиції лівого захисника. Другий матч 1/2 фіналу турніру відбудеться в Бристолі 23 січня.

Формальний крок Шахова

ПАОК Євгена Шахова спокійно пройшов до чвертьфіналу Кубку Греції, обігравши за сумою двох поєдинків представника другого дивізіону місцевого чемпіонату — «Трикалу». 19 грудня на виїзді команда українця розгромила суперника — 5:1, і матч-відповідь перетворився на формальність.

Шахов з’явився на полі у стартовому складі та провів увесь поєдинок, який закінчився перемогою ПАОКа з рахунком 2:1.

04.03.2021 21:54

Євген Шахов допоміг АЕКу пробитися до півфіналу Кубку Греції

У матчі-відповіді чвертьфіналу Кубку Греції АЕК півзахисника національ...

04.02.2021 23:27

АЕК Євгена Шахова вийшов до чвертьфіналу Кубку Греції

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубку Греції АЕК півзахисника національно...

31.01.2021 18:53

Євген Шахов відзначився забитим м'ячем у матчі грецької Суперліги

У матчі 20-го туру грецької Суперліги АЕК півзахисника національної зб...

24.01.2021 23:42

Євген Шахов забив, але його АЕК не здобув перемоги у принциповому двобої чемпіонату Греції

У 18-му турі грецької Суперліги АЕК півзахисника національної збірної...