Асоціація ветеранів футболу України підбила підсумки роботи за 2017 рік

22 грудня у Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Асоціації ветеранів футболу України, на якому були підбиті підсумки роботи за 2017 рік, а також розглянуто ряд важливих питань стосовно поточної діяльності та організації змагань серед ветеранів футболу у 2018 році.

Виконавчий комітет АВФУ затвердив результати змагань 2017-го, яких у році, що минає, було вісім (п’ять чемпіонатів України, два Кубки України, один Суперкубок). Ще один турнір відбудеться 24 грудня у Києві — традиційний Всеукраїнський турнір пам’яті заслужених майстрів спорту Віктора Колотова та Євгена Рудакова. Учасниками змагань стануть столичні ЦСКА, «Динамо», «Інтеркас» та КПІ, а також «Пирятин» з Полтавщини та «Ветеран-Олександр» із Дніпра.

Члени виконавчого комітету затвердили план-календар змагань на 2018 рік. Планується проведення семи турнірів: трьох чемпіонатів України, двох Кубків України, одного Суперкубку та традиційного Всеукраїнського турніру пам’яті заслужених майстрів спорту Віктора Колотова та Євгена Рудакова.

Починаючи з 2017 року, АВФУ взяла на себе зобов’язання зі сплати вступних внесків, знявши тягар із клубів. Наступного року ініціативу президента АВФУ Олега Собуцького буде продовжено, більше того, асоціація покриватиме витрати на арбітрів та проїзд на фінальні стадії змагань.

Крім того, на засіданні внесли зміни до регламенту стосовно надання організаторам змагань заявочних документів перед початком кожного з етапів. За підсумками дискусії було вирішено, що чемпіонати України проходитимуть у трьох вікових категоріях: 35+, 45+ та 55+ за форматом «вісім на вісім на півполя». 

На завершення членам виконкому АВФУ було повідомлено, що найближчим часом запрацює сайт Асоціації ветеранів футболу України, де висвітлюватиметься життєдіяльність ветеранського футболу в Україні. 

Перший радник президента ФФУ Василь Орлецький передав тренеру національної збірної команди серед ветеранів Анатолію Дем’яненку спеціальну відзнаку за відданість футболу, якою колектив був нагороджений на щорічній церемонії «Футбольні зірки». У свою чергу наставник збірної легенд відзвітував про досягнення команди у 2017 році, а також розповів про плани на початок року.

Так, у січні українська збірна візьме участь у турнірі пам’яті Давіда Петріашвілі у Грузії, на якому вже традиційно збираються найсильніші ветеранські збірні Старого Світу. Після цього команда повернеться до Києва, щоб 20 січня вирушити в далеку дорогу до Південної Америки — упродовж 12-ти днів вона проводитиме турне містами Бразилії та Аргентини.

Підписатися на новини