«Шахтар» на виїзді поступився «Наполі»

У п’ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2017/2018 донецький «Шахтар» на виїзді поступився «Наполі», втім усе ще має непогані шанси на вихід до плей-офф Ліги чемпіонів.
Бодай одне очко в матчі проти італійців гарантував «гірникам» достроковий вихід до наступного етапу найпрестижнішого клубного турніру. «Наполі» ж втрачати було нічого, адже для того, щоб залишити собі шанси на вихід до шістнадцятки найкращих, підопічні Мауріціо Саррі були зобов’язані перемагати.
Господарі почали тиснути з перших хвилин, декілька разів класно успішно відігрававши захист донеччан. В одному з таких епізодів на побачення з Андрієм Пятовим вибіг Хосе Кальєхон, утім наш голкіпер вчасно вийшов з воріт і, скоротивши кут, впорався з ударом іспанця. «Шахтар» відповів двоходівкою Фред-Тайсон: останній намагався вразити ближній кут, але бразильцю не вистачило точності.
Наступну нагоду відзначитися мав Лоренцо Інсіньє, який вивалився сам-на-сам з голкіпером «гірників», але Андрій Пятов в ефектному стрибку перевів м’яч з «дев'ятки» на кутовий. Донеччани відповіли пострілом Марлоса – Хосе Рейна впорався з ударом.
«Наполі», на жаль, таки дотиснув українську команду в другому таймі. Спочатку Лоренцо Інсіньє з дальньої дистанції влучив у дальній верхній кут воріт «Шахтаря», а згодом голи Зелінські та Мертенса принесли господарями переконливу перемогу – 3:0.
Для того, щоб вийти до наступного раунду Ліги чемпіонів, «Шахтар» має набрати хоча б один бал у домашній грі з «Манчестер Сіті» або сподіватися на те, що «Наполі» у гостях не зможе переграти «Феєнорд».
Ліга чемпіонів. Група «F». 5-й тур
«Наполі» (Неаполь, Італія) – «Шахтар» (Донецьк, Україна) – 3:0
Голи: Інсіньє (56), Зелінські (81), Мертенс (83)
Попередження: Маджо (25), Кірікеш (77), Рейна (85) – Ісмаїлі (78), Феррейра (85)
«Наполі»: Рейна - Хісай, Альбіоль, Кірікеш, Маджо, Гамшик (Рог, 77), Зелінські (Маріу Руї, 86), Діавара, Кальєхон, Мертенс, Інсіньє (Аллан, 65)
«Шахтар»: Пятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко (Алан Патрік, 70), Фред, Марлос (Дентіньо, 79), Тайсон, Бернард, Феррейра