Ліга Європи: «Динамо» крокує у плей-офф, «Зоря» поступилася «Герті»

У четвер, 2 листопада, відбулися матчі четвертого туру групового турніру розіграшу Ліги Європи сезону 2017/2018. Луганська «Зоря» поступилася в Берліні «Герті», а київське «Динамо» реваншувалося на полі швейцарського «Янг Бойз».

Київське «Динамо», яке влітку поступилося в Берні в кваліфікації, змогло перемогти «Янг Бойз» на його полі. Господарі провели перший тайм активніше, створюючи небезпечні моменти біля воріт Георгія Бущана. Кияни змогли не пропустити у першій половині гри і додали у другому таймі. Віталій Буяльський з передачі Дерліса Гонсалеса влучно пробив з-за меж штрафного майданчика в ближній кут.

0:1 – «Динамо» здобуло третю перемогу в чотирьох зустрічах, чим гарантувало собі вихід у плей-офф Ліги Європи.

Ліга Європи. Груповий етап. 4-й тур. Група «B»

«Янг Бойз» (Берн, Швейцарія) – «Динамо» (Київ, Україна) 0:1

Гол: Буяльский (70)

Попередження: Ебішер (31) – Корзун (11), Кравець (65), Буяльський (75), Гармаш (90+2)

«Янг Бойз»: Фон Бальмос – Мбабу, Нуху, Фон Берген, Лотомба - Сулеймані, Ебішер, Соу, Фасснахт (Шик, 81) – Нсаме (Нгаламеу, 73), Ассале

«Динамо»: Бущан, – Кендзьора (Кравець, 46), Віда, Хачеріді, Піваріч, Корзун, Гармаш, Буяльський (Шепелєв, 87), Морозюк, Гонсалес – Мораес

Луганська «Зоря» на берлінському «Олімпіаштадіоні» грала проти місцевої «Герти». Підопічні Юрія Вернидуба перемогли німців у Львові, а «Стара Леді» змогла здобути три очки на своєму полі.

Два влучних «постріли» форварда берлінців Даві Зельке змогли засмутити Андрія Луніна. 0:2 – друга поразка «Зорі» на груповій стадії Ліги Європи. Втім, луганська команда йде другою після чотирьох турів і зберігає шанси на вихід у наступну стадію змагань.

Герта (Берлін, Німеччина) – Зоря (Луганськ, Україна) 2:0

Голи: Зельке (15, 73)

Попередження: Караваєв (69), Сухоцький (79)

Герта: Крафт – Пекарік, Штарк, Торунаріга, Міттельштедт, Майєр, Штокер, Ессвайн (Дардаі, 80), Дуда (Шельбред, 74), Калу (Харагучі, 58), Зельке

Зоря: Лунін – Опанасенко, Сваток, Гречишкін, Сухоцький, Харатін, Андрієвський Караваєв (Леонідас, 74), Сілас (Гордієнко, 56), Луньов (Громов, 60), Юрі