Збірна Кіровоградської області припиняє свої виступи у Кубку регіонів УЄФА

6 липня, у Туреччині збірна Кіровоградської області завершила свої виступи у фінальній частині Кубка регіонів УЄФА.

У останньому турі групового етапу збірна Кіровоградської області, яка сформована на базі ФК «Інгулець, зустрічалася з хорватським «Загребом». Матч розпочався досить жваво. На четвертій хвилині матчу після подачі кутового Олександр Петрук пробивав по воротах – голкіпер хорватської команди виручив. А через пару хвилин Олександр Петрук отримав травму і наставник нашої команди провів вимушену заміну. На 11-ій хвилині Вадим Бурляй не скористався можливістю відкрити рахунок. У середині тайму команди обмінялися небезпечними моментами: Андрій Глущенко та Желько Штулец не влучили у створ воріт. А через пару хвилин голкіпер української команди Іван Крикнін парирував удар Марко Філіповича. На тридцятій хвилині зустрічі після виконання стандартного положення Олександр Боженко не поцілив у ворота суперника. Наприкінці першого тайму матчу гравці збірної Кіровоградської області слабко зіграли, пропустивши два м’ячі.

На другий тайм матчу команди виходили у різному настрої: хорвати були налаштовані зберегти здобуту перевагу у рахунку, а українці — постаратися відігратися. На 50-ій хвилині матчу Владислав Горщинський зі штрафного перевіряв реакцію голкіпера суперника Ніколи Дурдека – страж воріт «Загреба» надійно зіграв. А на 75-ій хвилині матчу Владислав Горщинський знову програв дуель голкіперу хорват. Через шість хвилин була черга виручати свою команду голкіпера українців: Іван Крикнін справився з ударом Віда Краячіча. У наступній атаці українці отримали право на виконання штрафного удару: зі стандарту не вдалося відзначитися. Натомість пропустили атаку суперника і Желько Штулец з передачі Йосипа Мохача забив третій м’яч у ворота Івана Крикніна. На останній хвилині основного часу зустрічі з передачі Артема Сінчікова Олександр Боженко забив м’яч престижу. А через хвилину Від Краячіч встановив остаточний рахунок зустрічі — 4:1 на користь хорватської команди.

Збірна Кіровоградської області пройшла складний шлях до фінальної частини Кубка регіонів УЄФА – виграла Кубок регіонів ФФУ, першу відбірну групу Кубка регіонів УЄФА. Нині за крок фіналу збірна Кіровоградської області залишила змагання. «Загреб» ж вийшов до фіналу Кубка регіонів УЄФА», у якому, 9 липня, зустрінеться з переможцем групи «Б», командою «Регіон-2» (Ірландія).

Група «А»

«Загреб» (Хорватія) – Збірна Кіровоградської області – 4:1 (2:0) (Філіпович, 43; Мохач, 45; Штулец, 83; Краячіч, 90+1 – Боженко, 90)

Збірна Кіровоградської області: Крикнін - Согутовський, Горщинський, Петрук (Бурляй, 7), Чаус, Боженко, Корчинський, Прощенко (Миколаюк, 71), Глущенко (Синчіков, 53), Куруп, Тимошевський

Попередження: Філіпович (14), Бруіч (37), Солдо (72)

«Лісабон» (Португалія) — «Стамбул» (Туреччина) — 1:1

Турнірне становище команд: «Загреб» — 7, «Стамбул» — 4, «Лісабон» — 3, Збірна Кіровоградської області – 1.