Футбольний м’яч з підписами гравців збірної викупили за 15 тисяч гривень

23 червня на Пейзажній алеї в Києві було підбито підсумки благодійного аукціону «У ритмі спорту», організатором якого виступила Марина Порошенко, дружина Президента України. Одним з лотом аукціону був м’яч з підписами гравців збірної України, який було викуплено за 15 тисяч гривень. Зібрані кошти допоможуть відправити дітей загиблих воїнів АТО на відпочинок у Грузію.

Всього на благодійному аукціоні було зібрано близько 80 тисяч гривень. Окрім футбольного м’яча тут були представлені велосипед (викуплений за 32,5 тисяч гривень) та футболка (5 тисяч гривень) Марини Порошенко, а також боксерські рукавички (27 тисяч гривень) з автографом екс-чемпіона світу, а нині чинного київського міського голови Віталія Кличка.

«В кінці нашого соціального проекту залишилися велосипед і речі, які були задіяні під час зйомок, а ще до нас залучилися наші друзі спортсмени, - зазначила Марина Порошенко. - Всі ці речі вони передали нам, і ми вирішили поділитися ними з людьми, щоб вони принесли користь. Вийшла дуже гарна ініціатива. Адже проблема не в тому, щоб відправити дітей, а в тому, щоб показати, що українці вкотре готові долучитися до благодійності».

«Федерація футболу України є надійним соціальним партнером, в першу чергу, наших маленьких громадян України, дітей з території АТО, тих, які приїхали з анексованого Криму, і багатьох соціальних проектів, які реалізуються, - заявив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, який і вручив м’яч переможцю аукціону. - Один із таких проектів завершився у травні, коли 5 тисяч дітей отримали саме такі м’ячі, який сьогодні дістався переможцю».

«Для нашої національної збірної багато заходів, наприклад, відкрите тренування - це приємні події. Цей м’яч було підписано після завершення матчу Фінляндія - Україна. Свою енергію, свою любов до дітей нашої країни гравці відобразили автографами. Я дуже вдячний переможцю, який долучився до аукціону. Завдяки його допомозі діти зможуть поїхати оздоровитися до Грузії. Такі люди з великим серцем потрібні нам під час гри збірної на стадіоні, тому від імені президента ФФУ Андрія Павелка, від імені Андрія Шевченка та хлопців ми запросили його на ігри з Туреччиною та Хорватією», - додав Вадим Костюченко, який наголосив про домовленість ФФУ щодо реалізації майбутніх спільних соціальних проектів із благодійним Фондом Порошенка.

Підписатися на новини