2–й тур фінального турніру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U–14 дитячо-юнацьких спортивних закладів

20 червня у двох містах на львівщині було продовжено змагання фінального турніру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів, сезону 2015 -2016 років, серд юнаків 2002 р.н. (U – 14).
В Моршині грали команди групи «А». В першій грі другого ігрового дня зустрілись земляки – кияни: ФК «Динамо» та «Зміна – Оболонь». У двобої земляків перемогли більш досвідчені та більш титуловані динамівці, рахунок 2:0.
Другий матч у цій групі між ДЮСШ – 15 з м. Київ та ДЮСШ – 11 «Чорноморець» м. Одеса закінчився перемогою киян з рахунком 3:2.
Матчі групи «Б» проходили в м. Стрий на чудовому газоні стадіону «Сокіл».у першому матчі другого туру зустрілись УФК «Карпати» зі Львова та ФК «Шахтар» Донецьк. Перемогу святкували дончани з більш ніж переконливим рахунком 3:0.
Другий матч у Стрию між командами Олімпійського коледжу ім. І. Піддубного та ФК «Чорноморець» закінчився з нічийним результатом 0:0.
21 червня фінальний турнір у цій віковій групи бере одноденний тайм – аут, а вже 22 червня будуть продовжені ігри турніру. У третьому турі змагань групи «А» зустрінуться ДЮСШ - 11 «Чорноморець» та ФК «Динамо» та «Зміна – Оболонь» - ДЮСШ – 15 м. Київ.
Група Б закінчить змагання групового етапу наступними матчами : ФК «Чорноморець» - УФК «Карпати» та ФК «Шахтар» - ОК ім.. І. Піддубного.