Денис Безбородько: «Виклик до молодіжної збірної є дуже почесним для мене»

Денис Безбородько - найкращий бомбардир нової «молодіжки» на цьогорічному зимовому зборі, який наразі триває в Туреччині. Три голи у трьох матчах - саме таким є показник молодого та талановитого нападника донецького «Шахтаря» . В інтерв’ю прес-службі Федерації футболу України Денис розповів про зимовий збір, атмосферу у команді та вже зіграні матчі.

-         Денисе, вітаємо Вас із першим викликом до лав молодіжної збірної та з вдалим дебютом як для команди, так і для Вас особисто. Перший турнір та відразу перша перемога, наскільки такий старт є важливим для команди?

-         Так, це справді дуже приємно та важливо для нас, в першу чергу - психологічно. Загалом, виходити на поле та перемагати – дуже важливо. Ми цього хотіли, це додає нам впевненості.

-         Ви вперше викликані саме до новоствореної «молодіжки», чи очікували Ви на цей виклик? Вже встигли поспілкуватися із тренерським штабом?

-         Так, це було приємно для мене та почесно. Це моє нове досягнення, проте зупинятись на цьому я не збираюсь. Моя ціль - рухатися вперед. З тренерським штабом, звичайно, вже розмовляли. Я дуже сподіваюсь виправдати надії, які на мене покладаються.

-         Ваша збірна, складена з футболістів 1994 року народження, не збиралась майже рік, не враховуючи товариського матчу в листопаді зі збірною Туреччини. Наскільки приємно Вам було знову зібратися разом? Яка атмосфера панує в команді?

-         Ми були дуже раді побачити один одного, я зустрівся із добрими знайомими, з якими я грав у чемпіонаті України. У нас чудова атмосфера у команді. Ми багато часу проводимо разом - це єднає колектив.

-         Наскільки такий зимовий збір є корисним для Вашої команди, особливо враховуючи той факт, що колектив давно не збирався?

-         Такий збір насправді є дуже корисним, в перших матчах відчувалося, що нам бракує зіграності, не вистачало взаєморозуміння на футбольному полі, і цей збір має усунути ці недоліки.

-         Три голи у чотирьох матчах - чудовий показник! Чи очікували Ви від себе такої бомбардирської спритності?

-         Це не тільки моє досягнення, це досягнення усієї команди та моїх партнерів, які створювали для мене ці моменти. Мені як нападнику потрібно було лише результативно завершити атаку. Чи очікував я такого від себе? Я не думав про це, на кожну гру виходжу з бажанням забити гол.

-         Який гол запам’ятався найбільше?

-         Усі три. Не можу виокремити якийсь один з них.

-         А який із матчів став найбільш памятним для Вас?

-      Матч зі збірною Ірану. Напевно тому, що він був найбільш вирішальним і до якого ми підійшли з підвищеною мотивацією.

-         Повертаючись до дозвілля, чи є у Вас вільний час? Як вважаєте за краще його проводити?

-         Намагаємось збиратись усі разом якомога більшою компанією. А чим зайнятися - завжди знайдеться.

 

Підписатися на новини