У Будинку футболу пройшов підсумковий семінар арбітрів НШФА
8 грудня Комітет арбітрів Федерації футболу України і дирекція Національної школи футбольних арбітрів провела підсумковий семінар для студентів другого року навчання НШФА згідно з програмою вдосконалення майстерності молодих арбітрів України.
На початку 2014 року практично всі регіональні школи футбольних арбітрів, після проходження базового курсу, делегували для навчання 64 молодих арбітри. Ці юнаки та одна дівчина пройшли спеціальні семінари, за результатами яких вони поглибили і вдосконалили свої знання з Правил гри у футбол і методики арбітражу.
У практичному арбітражі їх залучали до проведення матчів Дитячо-юнацької ліги України, матчів Чемпіонату України серед аматорських команд та Чемпіонату України серед вищих навчальних закладів.
У результаті системи селекції, із початкового складу арбітрів сформувалася група з двадцяти осіб, які увійшли до проекту «Молоді таланти України-2014».
Усі ці арбітри є сертифікованими фахівцями в арбітражі футбольних матчів, а деякі з них мають шанс отримати кар'єрний зріст і працювати у майбутньому на матчах другої ліги ПФЛ. Решта з них будуть залишатися в полі зору Комітету арбітрів ФФУ, і, при удосконаленні своїх якостей арбітра або асистента арбітра, отримають можливість прогресу в наступних сезонах.

