Збірна України U-18 стартувала на Меморіалі Гранаткіна

Юнацька збірна України, складена з футболістів 1996 року народження, в першому матчі групового раунду Меморіалу Валентина Гранаткіна мінімально поступилась одноліткам з Туреччини − 0:1.
Першого удару по воротах в цьому матчі завдали турки − Сучсуз з лівого флангу пробив в ближній кут, але наш голкіпер був на місці. Потім настала черга українців, які створили відразу декілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Спочатку можливість відзначитися мав Куксенко, проте голкіпер турків витягнув м’яч з нижнього кута після удару зі штрафного. Наступним шанс відзначитися мав Душин, проте його удар після розіграшу кутового прийшовся в поперечину. Наступна атака «жовто-синіх» і зовсім могла виявитися гольовою. Штаненко віддав точний пас на Куксенка, який досить недбало розпорядився м'ячем, перекинувши і голкіпера, і ворота. Це був найбільш небезпечний момент, створений українцями у першому таймі.
Після такого штурму своїх воріт, турки досить швидко оговтались та не забарились з відповіддю, провівши чимало небезпечних атак − спочатку Сучсус намагався технічно перекинути м'яч в дальній кут воріт, але удар у нього, на щастя українців, не вийшов. Потім вже Солдатенку довелося блиснути і витягнути з лівого від себе кута м'яч після удару Айдина. Щоправда, наші хлопці відповіли не менш небезпечним моментом, коли Лук'янчук, після подачі кутового Стефураком, головою пробив вище воріт.
Кінцівка ж першого тайму залишилася за турками, які грали більш небезпечно і створили ще кілька загрозливих моментів.
Черговий випад трапився після того, як Алтинташ, під час спроби втекти від двох опікунів, завдав удару в дальній кут, але м'яч пройшов повз ворота. Після удару Айдина захисник української команди вибив м'яч, а трохи згодом Лук'янчук, намагаючись розрядити ситуацію, ледь не заніс м'яч у свої ворота. Після кутового небезпечний удар завдав Айдин, але українців знову врятував воротар.
Другий тайм збірна України почала активно і зуміла вирівняти ситуацію на полі, проте точності, як і раніше, не вистачало: Квич міг відкрити рахунок вже на перших хвилинах другої половини зустрічі , але невдало розпорядився прострілом зліва і поцілив прямо в руки воротарю турків. Також, можливість відзначитися мав Душина, який по правому флангу дійшов до воріт, але не зміг зробити простріл, і у результаті заробив лише кутовий.
На цьому небезпечні моменти в українців завершилися і ініціатива знову перейшла до збірної Туреччини, яка могла відкрити рахунок в матчі, та Солдатенко виявився на місці.
Після цього суперники обмінялися пострілами в поперечину, вже здавалося, що глядачі не побачать голів в цьому матчі, проте за 8 хвилин до кінця поєдинку після подачі з правого флангу Алтинташ виграв боротьбу і головою спрямував м'яч у ворота українців − 0:1. За кілька хвилин він же міг відзначитися вдруге, коли вийшов один на один, але влучив м'ячем у голкіпера.
Українці виявилися явно неготовими до того, що їм доведеться відіграватися. У час, що залишився, запам'яталися лише дальні удари Клака і Бесєдіна, після яких м'яч пролетів вище воріт. Тож, 0:1 − українці поступаються в стартовому матчі на Меморіалі Гранаткіна. Наступну зустріч підопічні Олександра Головка проведуть 6 січня проти команди Санкт-Петербургу. Цей матч розпочнеться о 17:00 за київським часом.
Меморіал Валентина Гранаткіна
Україна U-18 − Туреччина U-18 − 0:1 (0:0).
Україна: Солдатенко, Куксенко, Лучкевич, Душин, Квич, Стефурак (Медведь, 46), Бєсєдін, Зотько, Штаненко, Лук'янчук, Клак (Клоц, 46).
Туреччина: Ан. Демір, Ар. Демір (Зенгин, 70), Унвер, Озер, Тузжу (Білем, 46), Алтинташ, Айдин, Киліч (Чамоглу, 46), Чинар, Сучсуз (Окутан, 46), Ердоган (Ватансевер, 80).
Гол: Алтинташ (82).
Попередження: Лучкевич (10), Айдин (80).