Головні події минулого тижня

Підбиваємо підсумки головних футбольних новин українського та світового футболу з 4 по 10 листопада.

Головний тренер національної команди України оголосив список із 25 гравців, викликаних для підготовки та участі у матчах стадії плей-офф до КС-2014 проти збірної Франції, що відбудуться 15 і 19 листопада. Свій вибір оприлюднив і головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам.

Стали відомі бригади арбітрів на матчі плей-офф  Кубку Світу ФІФА 2014 року, в яких національна збірна команда України поміряється силами зі збірною Франції.

Головний тренер молодіжної збірної команди України Сергій Ковалець назвав склад гравців, які будуть готуватися до матчу кваліфікаційного турніру  ЧЄ-2013/2015 року проти збірної Швейцарії.

Юнацька збірна України U-20 з 10-го по 14-те листопада 2013 року проведе навчально-тренувальний збір в Києві.

Національна жіноча збірна команди України з футзалу перевірила свої сили в матчі проти футзалісток збірної Польщі.

У середу, 6 листопада, у Будинку футболу відбулася нарада Федерації футболу України з представниками професіональних футбольних клубів щодо узгодження Міжнародного календаря Матчів ФФУ на 2014 рік.

У п’ятницю, 8 листопада, у Будинку футболу було вручено «А»-дипломи УЄФА для гравців з тривалим стажем, які пройшли курс навчання  за відповідною програмою.

У Будинку футболу завершився навчальний курс для тренерів на здобуття «В»-диплому УЄФА.

Київ з візитом відвідала Спеціальна комісія із соціального діалогу в європейському професійному футболі.

Відбулись матчі 16-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги та 18-го туру Першої ліги, а також  матчі четвертого туру групового турніру розіграшу Ліги чемпіонів і Ліги Європи 2013/2014.

У Києві та Київській області проходив «Кубок співдружності лікарів», у якому приймали участь збірні команди лікарів з Білорусі, Литви, Росії та України.

У Луцьку відбувся фінальний турнір чемпіонату України серед ветеранів віком від 50 років.


Підписатися на новини