Нагородження кращих у жіночому футболі

30 листопада у Будинку футболу відбулось засідання Комітету жіночого футболу Федерації футболу України, на якому були оголошені підсумки 2012 року у змаганнях жіночих та дівочих колективів.

Головною подією засідання Комітету стало нагородження кращих в жіночому футболі за наступними номінаціями:

• Зварич Ірина (на фото) - Краща футболістка України 2012року

• Ходирєва  Олена - Краща футболістка  чемпіонату України серед
жіночих команд сезону 2012 року

• Козиренко Тетяна - Відкриття сезону в жіночому футболі 2012 року

• Пристай Микола - Кращий тренер з жіночого футболу 2012 року

• Чмихалов Сергій, Гуляєва Оксана, Конюхов Олександр, Харченко Олександр, Євдокимов Юрій - Меценати жіночого футболу 2012 року

Після церемонії нагородження, своїми враженнями з прес-службою поділилась Ірина Зварич − найкраща футболістка України, голкіпер та капітан національної збірної:

−  Дуже приємно отримувати  подібні нагороди. Минулого року номінація «Найкраща футболістка» була представлена в церемонії «Вікторія Футболу», і от зараз − ще одне нагородження, що стосується суто жіночого футболу.

− У цьому році національна жіноча збірна проводила свої матчі в різних містах України. Як ви оцінюєте цей досвід?

− Так, раніше національна команда постійно грала в Чернігові. Це місто є рідним для багатьох наших дівчат. Проте цього року відразу декілька зустрічей ми провели в місті Севастополь. Ці матчі продемонстрували, що в Україні люблять жіночий футбол. Кількість наших вболівальників зростає, і це насправді дуже приємно. Глядачі на трибунах створюють неповторну атмосферу, а ми, в свою чергу, намагаємось демонструвати яскравий футбол.

− Які цілі поставлені перед національною збірною на наступний відбір?

− Сьогодні у нас дуже гарна команда, і ми будемо ставити максимальні цілі. Наступна мета − перемогти у відборі на Чемпіонат світу 2015 року. Ми докладемо максимум зусиль, щоб втілити цю мрію в життя.

− Ще раз вітаємо Вас з отриманою нагородою та бажаємо успіхів!

Фотогалерея з церемонії нагородження кращих гравців жіночого футболу

Підписатися на новини
FootPass