Збірна України зіграла внічию на Чемпіонаті світу з футзалу

1-го листопада у Таїланді розпочався Чемпіонат світу з футзалу. Перший матч у групі "А" між національними збірними України та Парагваю закінчився з рахунком 3:3.
Обидві команди грали на зустрічних курсах і першою відзначилась збірна Парагваю — на дев'ятій хвилині рахунок відкрив Емануель Айяла. Українцям вдалося дуже швидко відігратися: красива комбінація трьох наших гравців завершилась влучним ударом у виконанні Максима Павленка. Тож, на перерву команди пішли за рахунку 1:1.
Друга половина гри розпочалася тиском українців на ворота суперників. На жаль, свої шанси змарнували Сергій Журба, Денис Овсянніков та Михайло Романов, які пробивали з дуже вигідних позицій, але влучали або у штангу, або м'яч пролітав повз ворота Парагваю. А от команді з Південної Америки вдалося реалізувати момент через помилку українського голкіпера. Євген Іваняк, який до та після цього моменту багато разів рятував команду, невдало накривав м'яч і дав нагоду Емануелю Айяла подвоїти рахунок на користь Парагваю.
Українці ж вдруге відігралися, коли Петро Шотурма отримав право пробити десятиметровий удар. За хвилину до цього парагваєць Лезкано не реалізував такий самий пенальті у бік збірної України. Проте його партнер (знову Емануель Айяла!) втретє вразив ворота нашої команди на 37-й хвилині зустрічі.
Доля матчу вирішилася у останні 80 секунд. Автор хет-трику Айяла став антигероєм для своїх вболівальників, заробивши другу жовту картку за симуляцію у центрі поля. Збірній України вдалося реалізувати чисельну перевагу, забивши гол на останній хвилині зустрічі. М'яч на свій рахунок записав капітан збірної Максим Павленко.
Пізніше став відомий результат зустрічи господарів Чемпіонату світу та Коста-Ріки. Збірна Таїланду виявилася сильнішою за своїх суперників та перемогла 3:1. Отже, тайці посідають у групі "А" перше місце, Україна та Парагвай поділяють друге-третє місця, а на останньому - Коста-Ріка.
Нагадаємо, що на передодні матчу з Парагваєм головний тренер збірної України Геннадій Лісенчук назвав групу А рівною та сказав, що українці вважаються одними з фаворитів турніру. Наступний матч наша команда зіграє 4 листопада проти збірної Таїланду.
Склади команд
Збірна України
Стартовий склад: Євген Іваняк (в), Михайло Романов, Сергій Журба, Дмитро Сорокін, Дмитро Федорченко
Запасні гравці: Кирило Ципун, Дмитро Литвиненко, Степан Струк, Сергій Чепорнюк, Максим Павленко (к), Євген Рогачов, Петро Шотурма, Денис Овсянніков, Олександр Сорокін
Головний тренер: Геннадій Лісенчук
Збірна Парагваю
Стартовий склад: Карлос Еспінола (в), Емануель Айяла, Габріель Айяла, Вальетр Віллалба, Маркос Бенітез
Запасні гравці: Луїс Молінас, Габріель Гіменез, Фабіо Алькараз (к), Хосе Луїс Сантандер, Адольфо Салас, Оскар Велазкез, Нельсон Лезкано, Хуан Салас, Рене Віллалба
Головний тренер: Фернандо Лейте
Рефері матчу Венсеслаос Агуілар (Панама), другий рефері Александр Клайн (Панама), третій рефері Карлос Гонзалез (Гватемала)
Голи: Павленко (9'26'', 39'08'') , Шотурма (34'20'' 2PG) — Е.Айяла (8'53'', 29'20'', 36'40'' 2PG)
Попередження: Федорченко, Чепорнюк — Велазкез, Сантандер
Вилучення: Е. Айяла (за дві жовті картки)