Тричі по три – вісім

Після не дуже вдалих виступів у єврокубках донецький «Шахтар», київське «Динамо» та харківський «Металіст» певною мірою реабілітувалися у чемпіонаті України.
Чинні володарі титулу гірники у неділю з великим рахунком 4:1 розібралися на своєму полі з луганською «Зорею», хоча гості відкрили рахунок і до 44-ї хвилини утримували мінімальну перевагу. Врешті Дуглас Коста, а після перерви Едуардо та двічі Євген Селезньов принесли успіх «Шахтарю».
«У цій грі було два позитивних моменти, − підбив підсумок зустрічі наставник господарів Мірча Луческу. − Перш за все, це перемога і три дуже важливі очки. Друге − це двадцять хвилин доброго футболу, який ми продемонстрували в другому таймі. Іншим я незадоволений. У порівнянні з матчем проти АПОЕЛа я змінив десять гравців, а від цього страждає взаєморозуміння...»
Першим на виїзді у «Ворскли», що у четвер також мала єврокубкову турботу, пропустило і «Динамо», та в середині другої половини Браун Ідейє з Андрієм Ярмоленком захистили реноме киян.
«Ми виграли важкий матч, проявивши волю, − резюмував головний тренер біло-синіх Юрій Сьомін. − «Ворскла» виглядала дуже добре в першому таймі, небезпечно контратакувала. Нам допомогли заміни, але я вдячний усім хлопцям за те, що вони знайшли в собі сили. Ми грали у неймовірну спеку в Ізраїлі, потім був дуже складний переліт. Але сьогодні ми були на рівні».
Таким чином, підопічні Юрія Сьоміна, як і команда Луческу набрали 30 очок. На два бали менше у «Металіста», що здолав у Маріуполі опір місцевого «Іллічівця» − 1:0. Тут єдиний гол після розіграшу кутового забив на 55-й хвилині Едмар.
Четверте-п'яте місця у таблиці Прем'єр-ліги із 8-очковим відставанням від харків'ян ділять криворізький «Кривбас», який зіграв свій матч 12-го туру в суботу, та київський «Арсенал», що вирвав перемогу над донецьким «Металургом» лише на 2-й компенсованій хвилині − 1:0. Голом відзначився хавбек української «молодіжки» Андрій Богданов.