Вища ліга (U-17). Чемпіонський гол Безбородька

У неділю, 10 липня, в Нікополі визначився переможець чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед гравців 1994 року народження (U-17).

Доля золотих медалей у найстаршій віковій групі ДЮФЛУ вирішувалася у матчі між донецьким «Шахтарем» та маріупольськім «Іллічівцем». З перших хвилин гірники захопили територіальну та ігрову ініціативу, але Денис Катрюк та Сергій Гринь не зуміли реалізувати свої моменти. У свою чергу маріупольці розраховували на контратаки, однак створити реальну загрозу воротам Максима Іванова їм не вдалося. Нарешті після перерви донеччани втілили свою перевагу в забитий м’яч. Це на 58-й хвилині відзначився Безбородько, який замінив Катрюка. Надалі «Шахтар» мав збільшувати свою перевагу, але в заключній стадії нападникам бракувало влучності. Відтак, мінімальна перемога гірників. У поєдинку за третє місце BRW-ВІК з Володимир-Волинсього, забивши два голи в другому таймі, не залишив жодних шансів на бронзові нагороди «Севастополю» − 2:0. Дубль на свій рахунок записав Юрій Самолюк.