Друга ліга. Перша поразка «Полтави»

У суботу, 9 жовтня, відбувся черговий тур першості України серед команд другої ліги. Зазнавши домашньої поразки від «Сталі», ФК «Полтава» втратив лідерство у групі В.

Центральний матч дивізіону В у Полтаві видався дуже напруженим, а долю поєдинку вирішили два автоголи господарів поля. Вже на 6-й хвилині Олександр Полуницький після штрафного пробив по воротах «Полтави», а м’яч, потрапивши у Павла Новицького, змінив напрям польоту, чим дезорієнтував голкіпера. У другому таймі вже досвідчений Андрій Конюшенко перериваючи фланговий постріл зрізав шкіряного у власні ворота. Крапку в матчі за три хвилини до завершення встановив форвард дніпродзержинців Григорій Гаранян. «Ми програли цей матч, хоча, якщо подивитися на прізвища авторів голів, то повинні були виграти», − відзначив після матчу наставник господарів Анатолій Безсмертний. До речі, це лише перша поразка полтавчан у нинішній першості. Осічкою «Полтави» скористався «Олімпік», який обіграв молодіжний склад дніпропетровського «Дніпра» та повернувся на першу сходинку таблиці. Команда Безсмертного відстає від лідера на одне очко, а «Сталь», котра замикає призову трійку, на чотири.

У групі А зміцнила своє лідерство «Енергія», котра після розгрому тернопільської «Ниви» (4:0) та поразки «Миколаєва» у Плисках збільшила відстань від переслідувачів до чотирьох пунктів. Миколаївці йдуть другими, а на третє місце піднявся «Бастіон», який у гостях виявився сильнішим за «Динамо» − 2:0. У матчі аутсайдерів дивізіону між «Вересом» та «Россю» перші очки у сезоні здобув білоцерківський колектив, котрий обіграв господарів з рахунком 2:0.

Група А. 12-й тур

9 жовтня. «Верес» Рівне − «Рось» Біла Церква − 0:2, «Єдність» Плиски − МФК «Миколаїв» − 1:0, «Десна» Чернігів − «Чорноморець-2» Одеса − 1:1, «Динамо» Хмельницький − «Бастіон» Іллічівськ − 0:2, «Енергія» Нова Каховка − «Нива» Тернопіль − 4:0, «Суми» − «Скала» Моршин − 1:1.

Становище лідерів: «Енергія» − 29 очок, «Миколаїв» − 25, «Бастіон» − 23, «Суми» та «Десна» − по 21.

Група В. 12-й тур
8 жовтня. «Олімпік» Донецьк − «Дніпро-2» Дніпропетровськ − 2:1.
9 жовтня. «Шахтар» Свердловськ − «Гірник-Спорт» Комсомольськ − 2:0, «Іллічівець-2» Маріуполь − «Металург-2» Запоріжжя − 0:1, ФК «Полтава» − «Сталь» Дніпродзержинськ − 0:3, «Олком» − «Кремінь» Кременчук − 0:1.

Становище лідерів: «Олімпік» − 28 очок, «Полтава» − 27, «Сталь» − 24, «Кремінь» − 20.

Наступний тур відбудеться 16-17 жовтня
Підписатися на новини