Перша ліга. Алчевськ зміцнює позиції

У понеділок, шостого вересня, завершився дев’ятий тур першості України серед команд першої ліги. В центральному матчі «Сталь» переграла «Закарпаття».

У поєдинку в Алчевську між першою та другою командою першості сильнішим виявився лідер − «Сталь». Підопічні Анатолія Волобуєва вже в першому таймі зробили вагому заявку на перемогу, забивши два м’ячі. Однак гості спромоглися відігратися майже відразу після відпочинку, двічі результативно «вистріливши» протягом шести хвилин. Втім, останнє слово залишилося за алчевцями − в середині другої половини крапку поставив В’ячеслав Шевченко.

Завдяки цій вікторії «сталевари» зміцнили свої позиції на чолі таблиці, відірвавшись від найближчого переслідувача на два очки. Другий щабель між собою ділять відразу три колективи − «Олександрія», «Львів» і «Титан», що також поповнили свої скарбнички трьома очками. Першу перемогу здобула «Зірка», котра вдома не залишила шансів «Дністру» − 3:1. Щоправда, гості з 76-ї хвилини грали в меншості − за два попередження поле достроково залишив новачок овідіопольців Олександр Косирін.

06-07.09.10. 9-й тур

«Сталь» (Алчевськ) − «Закарпаття» (Ужгород) − 3:2, ПФК «Олександрія» − «Кримтеплиця» (Молодіжне) − 1:0, ФК «Львів» − «Енергетик» (Бурштин) − 2:1, «Титан» (Армянськ) − «Геліос» (Харків) − 2:1, Чорноморець» (Одеса) − «Буковина» (Чернівці) − 3:0, «Фенікс-Іллічовець» (Калініно) − «Нива» (Винниця) − 1:3, «Арсенал» (Біла Церква) − «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) − 2:1, «Зірка» (Кіровоград) − «Дністер» (Овідіополь) − 3:1, «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) − «Динамо-2» (Київ) − відбудеться 10.11.2010.

Становище лідерів. «Сталь» − 20 очок (9 матчів), ПФК «Олександрія» − 18, «Львів» − 18, «Титан» − 18, «Закарпаття» − 16, «Буковина» − 16…

Наступний тур відбудеться 10-11 вересня.