ДЮФЛУ (U-14): крапки над «і» розставить останній тур

У середу, 7 липня, в Саках відбулися матчі другого туру фінального турніру Дитячо-юнацької футбольної ліги за участю команд вищого дивізіону, укомплектованих гравцями 1996 року народження (U-14).
Не все залежить від «Динамо»
У групі В другу перемогу на кримських полях здобули вихованці Академії донецького «Шахтаря», які обіграли запорізький «Металург» − 2:1. В іншій парі столичне «Динамо» реабілітувалося за поразку в першому турі, обігравши з рахунком 3:1 BRW-BIK з Володимир-Волинського. Таким чином, кияни продовжують претендувати на путівку до фіналу, але аби стати переможцями квартету підопічним Валерія Кіношенка в заключному поєдинку необхідно обігравати гірників та сподіватися на осічку запорожців.
Без шансів тільки «Львів»
Заплутана ситуація і в групі А, де шанс зіграти у вирішальному поєдинку мають три клуби − столичний РВУФК, «Чорноморець» та «Металіст». Кияни у другому турі завдали поразки «морякам» (2:0) та разом з харківськими однолітками, котрі виявилися сильнішими за ФК «Львів» (3:0), набрали по чотири очки. Одесити мають в своєму активі на пункт менше, і в наступній зустрічі гратимуть проти «Металіста», в той час, як вихованцям Республіканського вищого училища протистоятиме аутсайдер квартету.
Група А
1-й тур. 6 липня
Металіст − РВУФК − 1:1
Львів − Чорноморець − 0:4
2-й тур. 7 липня
РВУФК − Чорноморець − 2:0
Металіст − Львів − 3:0
3-й тур. 9 липня
Львів − РВУФК
Чорноморець − Металіст
Турнірна таблиця
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Металіст |
2 |
1 |
1 |
0 |
4-1 |
4 |
2 |
РВУФК |
2 |
1 |
1 |
0 |
3-1 |
4 |
3 |
Чорноморець |
2 |
1 |
0 |
1 |
4-2 |
3 |
4 |
Львів |
2 |
0 |
0 |
2 |
0-7 |
0 |
Група В
1-й тур. 6 липня
BRW-BIK − Шахтар − 1:3
Динамо − Металург − 1:4
2-й тур. 7 липня
Шахтар − Металург − 2:1
BRW-BIK − Динамо − 1:3
3-й тур. 9 липня
Динамо − Шахтар
Металург − BRW-BIK
Турнірна таблиця
М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Шахтар |
2 |
2 |
0 |
0 |
5-2 |
6 |
2 |
Металург |
2 |
1 |
0 |
1 |
5-3 |
3 |
3 |
Динамо |
2 |
1 |
0 |
1 |
4-5 |
3 |
4 |
BRW-BIK |
2 |
0 |
0 |
2 |
2-6 |
0 |
Найкращі команди з кожної групи зустрінуться у фінальному двобої, а клуби, що посядуть другий рядок турнірних таблиць, посперечаються за «бронзу».
* При рівної кількості набраних очок, перевагу отримують команди, що в очних зустрічах з конкурентом мають кращі показники за наступними критеріями: а) більша кількість набраних очок; б) більша кількість перемог; в) більша різниця забитих та пропущених м’ячів.
10 липня
Фінал, матч за 3-є місце