У Благодатному відбулися «Відкриті фестивалі футболу»
Чоловічі збірні
Жіночі збірні
Футзальні збірні
Інші збірні
Категорія новин
Title
Введи адресу електронної пошти, з якою зареєстровано акаунт. Ми надішлемо посилання для відновлення пароля.
Перевір свою пошту. Посилання дійсне протягом 60 хвилин.
Потрібен доступ до пресматеріалів, акредитацій і офіційних коментарів.
Заповни коротку форму, щоб отримати доступ до прес-центру та медіа-ресурсів.
Перевір свою пошту. Посилання дійсне протягом 60 хвилин.
Твоя заявка на підтвердження профілю журналіста відправлена. Ми повідомимо тебе на email, коли доступ буде підтверджено.
У понеділок, 14 вересня, Апеляційна інстанція УЄФА задовольнила апеляцію, що її подав лондонський «Арсенал» на рішення дискваліфікувати нападаючого команди Эдуардо на два матчі.
У понеділок, 14 вересня, Апеляційна інстанція УЄФА задовольнила апеляцію, що її подав лондонський «Арсенал» на рішення дискваліфікувати нападаючого команди Эдуардо на два матчі.
Порушення правил не встановлено
Після ретельного дослідження справи, зокрема заяв головного рефері й суддівського спостерігача, а також різних відеоматеріалів, однозначно не встановлено − чи намагався хорватський форвард «канонірів» у повторній зустрічі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів проти шотландського «Селтика» обдурити арбітра. Адже у підсумку суддя тоді призначив пенальті.
Дискваліфікації не буде
Тому, як повідомляє офіційний сайт Європейського футбольного союзу, рішення Контрольно-дисциплінарної інстанції УЄФА від 1 вересня, відповідно до якого футболіст був дискваліфікований на два матчі клубних турнірів під егідою УЄФА, анульовано.
Підпишіться на новини
Отримуйте актуальні новини та оновлення від нашої команди першими.