Євро-2009: семінар-тренінг у Маріуполі

Донецьк та Маріуполь продовжують готуватися до фінальної частини юнацького чемпіонату Європи (U-19), який з 21 липня по 2 серпня вперше прийматиме Україна. Вельми важливим етапом підготовки став семінар-тренінг, який 30 березня пройшов у приазовському місті.

 

Важливі питання

Відтак, у Маріуполі обговорили питання належної організації проживання і харчування делегацій, забезпечення роботи штабів УЄФА і місцевого оргкомітету, інформаційну та медичну концепцію, ключові аспекти підготовки стадіонів та спортивних баз до проведення матчів і тренувань учасників Євро-2009 у Маріуполі. Відповідні напрямки роботи семінару очолювали заступник виконавчого директора ФФУ Василь Заброда, заступник голови Комітету професіонального футболу Віктор Дердо, перший віце-президент ФФ Донецької області Іван Гайворонський, заступник маріупольського міського голови Любомир Палій, експерт з комунікацій з громадськістю та пресою ФФУ Тетяна Горобченко та координатор Євро-2009 (U-19) щодо маркетингових питань, менеджер відділу маркетингу ЗАТ «УФІ» Денис Архипов.

 

Зустріч та розміщення

Одним з перших питань, що їх обговорювали учасники семінару, була концепція організації зустрічі і проводів спортивних делегацій, VIP-персон, представників УЄФА та почесних гостей чемпіонату в аеропорту та за місцем проживання, а також формування груп підтримки команд на стадіонах під час матчів. Далі зібрання торкнулося основних аспектів транспортного та медичного обслуговування, а також розміщення учасників і гостей чемпіонату. Чималу увагу приділили і підготовці системи управління заходами і забезпечення правопорядку на аренах та тренувальних базах, організації роботи волонтерів і перекладачів, облаштуванню та підготовці місць для роботи представників ЗМІ та телекомунікаційних мереж.

 

Безпека та вимоги УЄФА

Учасники семінару окремо зупинились на питаннях дотримання вимог УЄФА щодо принципу «чистого стадіону», розміщень реклами та брендів, а також вимог УЄФА до арен і тренувальних баз. Після підведення підсумків семінару було проведене моделювання напрацьованих концепцій під час роботи служб, задіяних у обслуговуванні товариського матчу юнацьких збірних України і Франції, що прошов на маріупольському стадіоні «Західний». Найближчим часом аналогічний семінар-тренінг пройде й у Донецьку.

 

Детальна інформація щодо Євро-2009 (U-19) тут

Підписатися на новини