WU-19: фінальний турнір – без України

Фінальна частина молодіжного жіночого Євро-2008 (WU-19) пройде без нашої команди. Остаточні шанси потрапити до вісімки найкращих збірна України втратила у суботу, 26 квітня, після програшу італійкам − 0:4

 

Втрата Бойченко

Як і в першому турі відбірного еліт-раунду в 5-й групі, матчі якого приймає Португалія, у «синьо-жовтих» не знайшлося належних аргументів проти налагоджених дій суперниць. Ще до перерви українки, які цього разу обходилися без свого дискваліфікованого капітана Ольги Бойченко, пропустили три м’ячі. Гру фактично було зроблено.  

 

Матч за 3-е місце

Не набравши жодного очка в двох матчах, підопічні Олександра Масальського не зможуть посісти навіть другу сходинку в групі і, як наслідок, − отримати путівку до фінальної стадії. У завершальному турі, 29 квітня, наші дівчата посперечаються з господарками за третє місце. Тим часом італійки та норвежки зберігають чудові шанси на поїздку до Франції.

 

Україна − Італія − 0:4

Голи: 0:1 Бонометті (12), 0:2 Лєбєдєва (20, автогол), 0:3 Бонометті (30), 0:4 Джуеллі (88).

Україна: Рогачова, Лєбєдєва, Костюченко, Ходунай, Свердлова, Сорокіна (Гудімова, 69), Романенко, Нестеренко, Гнидюк, Стець (Свергун, 59), Альошичева (Василець, 66).

 

Он-лайн трансляція поєдинку

 

Еліт-раунд відбору Євро-2008 (WU-19)

 

Група 5 (Португалія)

 

24 квітня

 

Норвегія − Україна − 6:1

Італія − Португалія − 4:0

 

26 квітня

 

Україна − Італія − 0:4

Норвегія − Португалія − 5:1

 

 

 

І 

В

Н

П

М

О

1

Норвегія

2

2

0

0

11 − 2

6

2

Італія

2

2

0

0

8 − 0

6

3

Португалія

2

0

0

2

1 − 9

0

4

Україна

2

0

0

2

1 − 10

0

 

29 квітня

 

Португалія − Україна

Італія − Норвегія

 

Підписатися на новини