Статус-кво збережено

Черговий тур чемпіонату України, що пройшов напередодні Великодня, зберіг статус-кво як у верхній частині таблиці, так і у стані аутсайдерів. «Шахтар», «Динамо», «Металіст» і «Дніпро» здобули синхронні перемоги, водночас команди, що замикають турнірну таблицю − ФК «Харків», «Зоря», «Нафтовик» та «Закарпаття» − не зуміли на всіх разом завоювати бодай очка.
Вища ліга. 27-й тур
«Дніпро» − «Чорноморець» − 1:0, «Карпати» − «Шахтар» − 2:4, «Динамо» − «Зоря» − 3:0, «Кривбас» − «Металіст» − 0:3, «Металург» Д − «Закарпаття» − 5:0, ФК «Харків» − «Ворскла» − 0:3, «Нафтовик» − «Таврія» − 0:1, «Металург» З − «Арсенал» − 0:1.
«Шахтар» і Гладкий − одноосібні лідери
У Львові, де лідерам традиційно важко грати, і де минулого року дончани де-факто попрощалися з мріями про чемпіонство, глядачі побачили зливу голів. Вже у першому таймі у ворота обох команд влетіло чотири м’ячі. На гол Олександра Гладкого, завдяки якому донбасівець очолив список бомбардирів з 17-мя м’ячами, господарі відповіли влучним ударом головою у виконанні Максима Фещука. Проте потому «Шахтар» протягом трьох хвилин відповів бразильським дуплетом − відзначились Фернандіньо і Брандао − 1:3. На початку другого тайму Ігор Худоб’як відновив інтригу в матчі, яка тримала в напрузі глядачів практично до фінального свистка, поки Брандао з 11-метрової позначки не встановив остаточний результат − 4:2 на користь команди Мірчі Луческу.
Розгроми «Динамо» і «Металіста»
Натомість київські динамівці, як і очікувалося, без надзусиль набрали три очки у зустрічі із «Зорею». Ще до перерви відзначились Артем Мілевський та Олександр Алієв, а крапку в цій зустрічі на останніх хвилинах поставив Артем Кравець − 3:0. З аналогічним рахунком, але вже на виїзді, «Металіст» розправився з криворіжським «Кривбасом». У харків’ян, для яких це була п’ята перемога поспіль (причому всі вони здобуті «на нуль»), забивали Северин Ганцарчик, Марко Девіч і Коельо.
Перші квітневі очки «Дніпра»
«Дніпро» перервав серію з трьох поразок поспіль завдяки домашній перемозі над «Чорноморцем» − єдиний гол у першому таймі провів Богдан Шершун. Відтак, після 27-ми турів в активі «Шахтаря» 65 очок, на очко менше у «Динамо», а «Металіст» з 58-ма очками на чотири випереджає дніпропетровців.
«Таврія»: ще один крок до Кубку Інтертото
«Таврія» завдяки голу на 89-й хвилині матчу в Охтирці у виконанні Володимира Гоменюка взяла важливі три очки і ще на крок наблизилася до завоювання путівки до Кубку Інтертото. За три тури до фінішу кримчани випереджають найближчого переслідувача − київський «Арсенал» (переміг у Запоріжжі з рахунком 1:0) − на шість пунктів.
«Закарпаття»: на волосині від першої ліги
Після розгромної попазки в Донецьку від «Металурга» − 0:5 (хет-трик записав на свій рахунок Олександр Косирін, в якого тепер, як і в «каноніра» Євгена Селезньова, 16 влучних ударів − на один менше, аніж у Гладкого) − «Закарпаття» де-факто може готуватися до виступів у першій лізі. В ужгородців − 18 очок. На чотири більше має «Нафтовик», який, у свою чергу трьома пунктами поступається «Зорі» і чотирма − ФК «Харків».
Турнірна таблиця: