Юнацька збірна U-17: Останні приготування

Сьогодні, 23 квітня, юнацька збірна України вирушила на збір до Німеччини − останній напередодні старту Євро-2007. У Бельгію, де з 2-го по 13 травня пройде фінал континентальної першості, підопічні Юрія Калитвинцева, прибудуть тридцятого числа.

Юнаки перемогли аматорів
А в неділю українці зіграли товариську зустріч з обухівською командою «Антаріс». Незважаючи на те, що у аматорському колективі виступало чимало виконавців, які набагато старші за хлопців Калитвинцева, перемогли саме останні − 2:1. У переможців відзначилися форварди Дмитро Коркішко та Сергій Шевчук.

Шестеро мають повернутися
Проте не всім із 24 футболістів, які вирушили на німецький збір, пощастить залучитися до матчів Євро-2007. Офіційна заявка за Регламентом нараховуватиме 18 прізвищ, тому шість хлопців повинні будуть заздалегідь повернутися додому. Нагадаємо, що першу гру українці проводять 2 травня − зі збірною Німеччини, окрім якої в нашу групу потрапили також іспанці та французи.

Підписатися на новини