На старті домінує Львів

Шістьма поєдинками клубів вищої ліги стартував черговий чемпіонат України, в якому беруть участь 15 колективів. Місце київського «Інтеркаса» так і лишилося вакантним, а запорізьку «Дніпроспецсталь», що знялася зі змагань через припинення фінансування, замінив львівський «Кардинал».

Столиця вітчизняного футзалу
Львів наразі є столицею вітчизняного футзалу − місто представлене в еліті чотирма клубами, зокрема й чемпіоном країни «Енергією». Три галицькі клуби у стартовому турі синхронно здобули перемоги. «Енергетики» розправилися з дніпропетровським «Будівелом» − 6:1, ТВД обіграв сумський «Універ-Автомар» − 4:1, а «Тайм» на виїзді переміг дебютанта вищої ліги − одеський «Марріон» − 5:4.

Донбаське дербі
З інших матчів слід виокремити донбаське дербі, в якому «Шахтар» подолав володаря Суперкубка України «Єнакієвець» − 2:0. Долю суперечки команд, які в нинішньому сезоні збираються кинути виклик «Енергії» (що вони й засвідчили грою вельми високого рівня), вирішили влучні удари Мірошника (17-а хвилина) й Задорожного (31-а).

Заявка «Контингента»
Житомирський «Контингент» єдиним із дебютантів елітного дивізіону відчув смак перемоги, обігравши в рідних стінах луганський «Луг.Т.К.» − 4:1. А ще в одній зустрічі туру «Київський метрополітен» був сильнішим за харківський «Локомотив» − 4:2, причому четвертий гол у господарів провів їхній голкіпер Таран.

Інтеркасівці працевлаштовуються
У складі «Контингента» виступив екс-гравець «Інтеркаса» Романов. Решта виконавців розформованого колективу також знайшли собі нові команди: Скорий гратиме за «Марріон», до «Тайма» перейшли Іваняк і Тригубець, до «Шахтаря» − Бондар. Чепорнюк, Шевченко й Макаєв поповнили лави казахстанського клубу «Актюб-рентген». А голкіпер Лисенко займеться своїм працевлаштуванням після операції та відновлення.